Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Radar Łętowice
4:1
KS Tarnowiec
Liwocz Szerzyny
1:4
Zryw Wielka Wieś
KS Sokół Wałki
10:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
KS Łękawica
1:2
Błękitni 1947 Tarnów
KS Niwka
1:1
Alfa Siedliska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa Siedliska
2:2
KS Tarnowiec
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
1:3
Liwocz Szerzyny
Zryw Wielka Wieś
4:2
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
Błękitni 1947 Tarnów
2:0
KS Sokół Wałki
KS Niwka
1:2
KS Łękawica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Radar Łętowice
1:0
Zryw Wielka Wieś
KS Sokół Wałki
2:2
KS Niwka
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
5:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
KS Łękawica
2:2
Alfa Siedliska
Liwocz Szerzyny
1:2
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
7:2
KS Tarnowiec
KS Łękawica
7:1
KS Sokół Wałki
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
0:7
Radar Łętowice
Błękitni 1947 Tarnów
1:6
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
KS Niwka
4:2
Liwocz Szerzyny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
5:2
KS Niwka
KS Tarnowiec
6:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
Radar Łętowice
0:1
Błękitni 1947 Tarnów
KS Sokół Wałki
3:2
Alfa Siedliska
Liwocz Szerzyny
5:2
KS Łękawica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
3:0
Alfa Siedliska
KS Łękawica
0:3
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
KS Sokół Wałki
1:3
Liwocz Szerzyny
Błękitni 1947 Tarnów
4:3
KS Tarnowiec
KS Niwka
0:2
Radar Łętowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tarnowiec
2:4
KS Niwka
Zryw Wielka Wieś
3:1
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
3:0
KS Sokół Wałki
Liwocz Szerzyny
2:1
Alfa Siedliska
Radar Łętowice
5:2
KS Łękawica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łękawica
2:5
KS Tarnowiec
KS Sokół Wałki
1:8
Radar Łętowice
Liwocz Szerzyny
1:6
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
2:5
Alfa Siedliska
Błękitni 1947 Tarnów
3:0
Zryw Wielka Wieś
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
1:1
Alfa Siedliska
Zryw Wielka Wieś
6:1
KS Niwka
Radar Łętowice
0:2
Liwocz Szerzyny
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
0:3
Błękitni 1947 Tarnów
KS Tarnowiec
4:0
KS Sokół Wałki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
3:3
KS Łękawica
KS Niwka
8:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
Liwocz Szerzyny
3:1
KS Tarnowiec
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
7:0
Radar Łętowice
Błękitni 1947 Tarnów
3:1
Alfa Siedliska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Radar Łętowice
3:4
Alfa Siedliska
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
1:5
KS Łękawica
Zryw Wielka Wieś
5:2
KS Sokół Wałki
KS Tarnowiec
0:3
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
Błękitni 1947 Tarnów
5:2
KS Niwka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa Siedliska
Pauza
Radar Łętowice
8:2
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
0:1
Błękitni 1947 Tarnów
KS Tarnowiec
0:8
Zryw Wielka Wieś
KS Sokół Wałki
2:4
KS Łękawica
Liwocz Szerzyny
3:0
KS Niwka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
Pauza
Alfa Siedliska
2:2
KS Sokół Wałki
Błękitni 1947 Tarnów
2:1
Radar Łętowice
KS Łękawica
4:4
Liwocz Szerzyny
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
1:12
KS Tarnowiec
KS Niwka
0:5
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
Pauza
KS Tarnowiec
0:3
Błękitni 1947 Tarnów
Radar Łętowice
5:0
KS Niwka
Alfa Siedliska
1:2
Zryw Wielka Wieś
Liwocz Szerzyny
2:0
KS Sokół Wałki
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
3:0*
KS Łękawica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni 1947 Tarnów
Pauza
Alfa Siedliska
2:3
Liwocz Szerzyny
KS Sokół Wałki
0:9
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
KS Łękawica
5:4
Radar Łętowice
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
0:18
Zryw Wielka Wieś
KS Niwka
2:0
KS Tarnowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niwka
Pauza
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
1:1
Liwocz Szerzyny
Radar Łętowice
0:4
KS Sokół Wałki
KS Tarnowiec
3:0
KS Łękawica
Zryw Wielka Wieś
2:1
Błękitni 1947 Tarnów
Alfa Siedliska
17:1
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łękawica
Pauza
Alfa Siedliska
0:2
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
KS Sokół Wałki
3:0
KS Tarnowiec
KS Niwka
1:6
Zryw Wielka Wieś
Liwocz Szerzyny
2:2
Radar Łętowice
Błękitni 1947 Tarnów
13:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sokół Wałki
Pauza
Radar Łętowice
3:1
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
KS Tarnowiec
3:6
Liwocz Szerzyny
Alfa Siedliska
2:4
Błękitni 1947 Tarnów
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
1:2
KS Niwka
KS Łękawica
1:3
Zryw Wielka Wieś
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tarnowiec
Pauza
Alfa Siedliska
3:8
KS Łękawica
Błękitni 1947 Tarnów
7:0
Liwocz Szerzyny
Zryw Wielka Wieś
3:0
Radar Łętowice
KS Niwka
1:2
KS Sokół Wałki
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
1:12
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Liwocz Szerzyny
Pauza
KS Niwka
0:4
Błękitni 1947 Tarnów
KS Łękawica
29:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
8:1
KS Tarnowiec
Alfa Siedliska
4:1
Radar Łętowice
KS Sokół Wałki
0:0
Zryw Wielka Wieś
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Radar Łętowice
Pauza
Liwocz Szerzyny
- : -
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
- : -
Zryw Wielka Wieś
Alfa Siedliska
- : -
KS Tarnowiec
KS Sokół Wałki
- : -
Błękitni 1947 Tarnów
KS Łękawica
- : -
KS Niwka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
Pauza
Błękitni 1947 Tarnów
- : -
KS Łękawica
KS Tarnowiec
- : -
Radar Łętowice
Zryw Wielka Wieś
- : -
Liwocz Szerzyny
Alfa Siedliska
- : -
KS Niwka
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
- : -
KS Sokół Wałki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości