Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Radar Łętowice
Pauza
KS Tarnowiec
3:0
LKKS Karwodrza
Zryw Wielka Wieś
6:4
Alfa Siedliska
KS Rzepiennik Strzyżewski
0:1
KS Łękawica
LKS Wierzchosławice - Ostrów
2:0
Iskra Tarnów
WKS Siemiechów
5:2
Cezar Kępa Bogumiłowicka
LKS Rudka
0:1
KS Niwka
Więckovia Więckowice
3:5
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa Siedliska
Pauza
Zryw Wielka Wieś
3:0
Więckovia Więckowice
LKKS Karwodrza
0:7
WKS Siemiechów
Iskra Tarnów
3:1
KS Tarnowiec
LKS Wierzchosławice - Ostrów
3:0
Błękitni 1947 Tarnów
KS Łękawica
6:3
LKS Rudka
Cezar Kępa Bogumiłowicka
1:4
KS Rzepiennik Strzyżewski
Radar Łętowice
1:0
KS Niwka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niwka
Pauza
LKS Wierzchosławice - Ostrów
0:1
Zryw Wielka Wieś
KS Rzepiennik Strzyżewski
3:0
LKKS Karwodrza
LKS Rudka
3:2
Cezar Kępa Bogumiłowicka
WKS Siemiechów
6:3
Iskra Tarnów
KS Tarnowiec
1:2
Błękitni 1947 Tarnów
Radar Łętowice
2:0
KS Łękawica
Więckovia Więckowice
3:4
Alfa Siedliska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łękawica
Pauza
Zryw Wielka Wieś
3:1
KS Tarnowiec
Błękitni 1947 Tarnów
2:0
WKS Siemiechów
Więckovia Więckowice
2:2
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Alfa Siedliska
0:1
KS Niwka
Iskra Tarnów
5:0
KS Rzepiennik Strzyżewski
LKKS Karwodrza
1:2
LKS Rudka
Cezar Kępa Bogumiłowicka
2:5
Radar Łętowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Cezar Kępa Bogumiłowicka
KS Tarnowiec
2:0
Więckovia Więckowice
Radar Łętowice
0:2
LKKS Karwodrza
KS Rzepiennik Strzyżewski
1:2
Błękitni 1947 Tarnów
LKS Rudka
1:2
Iskra Tarnów
LKS Wierzchosławice - Ostrów
3:3
Alfa Siedliska
WKS Siemiechów
2:2
Zryw Wielka Wieś
KS Niwka
2:0
KS Łękawica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKKS Karwodrza
Pauza
Zryw Wielka Wieś
1:2
KS Rzepiennik Strzyżewski
Alfa Siedliska
2:4
KS Łękawica
Iskra Tarnów
0:0
Radar Łętowice
LKS Wierzchosławice - Ostrów
2:1
KS Tarnowiec
Błękitni 1947 Tarnów
4:0
LKS Rudka
Cezar Kępa Bogumiłowicka
5:2
KS Niwka
Więckovia Więckowice
0:4
WKS Siemiechów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Iskra Tarnów
KS Niwka
4:0
LKKS Karwodrza
Radar Łętowice
0:0
Błękitni 1947 Tarnów
KS Rzepiennik Strzyżewski
2:0
Więckovia Więckowice
KS Tarnowiec
2:2
Alfa Siedliska
WKS Siemiechów
4:4
LKS Wierzchosławice - Ostrów
KS Łękawica
5:0
Cezar Kępa Bogumiłowicka
LKS Rudka
1:5
Zryw Wielka Wieś
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni 1947 Tarnów
Pauza
KS Tarnowiec
1:3
WKS Siemiechów
Zryw Wielka Wieś
1:2
Radar Łętowice
Alfa Siedliska
3:3
Cezar Kępa Bogumiłowicka
Iskra Tarnów
6:0
KS Niwka
LKS Wierzchosławice - Ostrów
1:0
KS Rzepiennik Strzyżewski
LKKS Karwodrza
0:3*
KS Łękawica
Więckovia Więckowice
5:1
LKS Rudka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zryw Wielka Wieś
KS Rzepiennik Strzyżewski
4:0
KS Tarnowiec
LKS Rudka
1:3
LKS Wierzchosławice - Ostrów
WKS Siemiechów
6:2
Alfa Siedliska
Cezar Kępa Bogumiłowicka
2:1
LKKS Karwodrza
KS Niwka
4:5
Błękitni 1947 Tarnów
KS Łękawica
1:5
Iskra Tarnów
Radar Łętowice
4:0
Więckovia Więckowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Więckovia Więckowice
Pauza
Zryw Wielka Wieś
1:2
KS Niwka
Alfa Siedliska
6:1
LKKS Karwodrza
KS Tarnowiec
3:1
LKS Rudka
Iskra Tarnów
8:1
Cezar Kępa Bogumiłowicka
LKS Wierzchosławice - Ostrów
1:1
Radar Łętowice
WKS Siemiechów
1:0
KS Rzepiennik Strzyżewski
Błękitni 1947 Tarnów
2:2
KS Łękawica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Wierzchosławice - Ostrów
LKKS Karwodrza
1:6
Iskra Tarnów
Radar Łętowice
1:4
KS Tarnowiec
KS Rzepiennik Strzyżewski
0:0
Alfa Siedliska
LKS Rudka
3:4
WKS Siemiechów
Cezar Kępa Bogumiłowicka
1:3
Błękitni 1947 Tarnów
KS Niwka
1:0
Więckovia Więckowice
KS Łękawica
2:5
Zryw Wielka Wieś
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tarnowiec
Pauza
KS Rzepiennik Strzyżewski
1:1
LKS Rudka
Alfa Siedliska
2:5
Iskra Tarnów
Zryw Wielka Wieś
3:0
Cezar Kępa Bogumiłowicka
WKS Siemiechów
5:2
Radar Łętowice
Więckovia Więckowice
0:5
KS Łękawica
LKS Wierzchosławice - Ostrów
3:0
KS Niwka
Błękitni 1947 Tarnów
5:0
LKKS Karwodrza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
WKS Siemiechów
Radar Łętowice
2:1
KS Rzepiennik Strzyżewski
Iskra Tarnów
2:3
Błękitni 1947 Tarnów
LKKS Karwodrza
0:4
Zryw Wielka Wieś
KS Niwka
4:2
KS Tarnowiec
KS Łękawica
1:6
LKS Wierzchosławice - Ostrów
LKS Rudka
1:2
Alfa Siedliska
Cezar Kępa Bogumiłowicka
0:4
Więckovia Więckowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rzepiennik Strzyżewski
Pauza
Alfa Siedliska
3:2
Błękitni 1947 Tarnów
KS Tarnowiec
0:1
KS Łękawica
Zryw Wielka Wieś
2:1
Iskra Tarnów
WKS Siemiechów
3:1
KS Niwka
LKS Wierzchosławice - Ostrów
14:0
Cezar Kępa Bogumiłowicka
Więckovia Więckowice
3:0*
LKKS Karwodrza
LKS Rudka
0:3
Radar Łętowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Rudka
Radar Łętowice
2:4
Alfa Siedliska
KS Łękawica
2:3
WKS Siemiechów
LKKS Karwodrza
0:1
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Cezar Kępa Bogumiłowicka
1:6
KS Tarnowiec
Iskra Tarnów
4:3
Więckovia Więckowice
KS Niwka
1:2
KS Rzepiennik Strzyżewski
Błękitni 1947 Tarnów
1:1
Zryw Wielka Wieś
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości