Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
Pauza
KS Tarnowiec
1:0
Błękitni 1947 Tarnów
Radar Łętowice
4:5
KS Niwka
Zryw Wielka Wieś
3:2
Alfa Siedliska
Liwocz Szerzyny
1:6
LKS Sokół Wałki
Biała Lubaszowa
3:2
Iskra Tarnów
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
1:4
KS Łękawica
KS Rzepiennik Strzyżewski
3:0
Cezar Kępa Bogumiłowicka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tarnowiec
Pauza
Iskra Tarnów
0:4
KS Rzepiennik Strzyżewski
Błękitni 1947 Tarnów
0:4
Biała Lubaszowa
KS Niwka
0:1
Liwocz Szerzyny
KS Łękawica
1:3
LKS Sokół Wałki
Alfa Siedliska
2:0
Radar Łętowice
Cezar Kępa Bogumiłowicka
0:3
Zryw Wielka Wieś
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
14:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Biała Lubaszowa
Pauza
KS Łękawica
8:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
Radar Łętowice
3:0*
Cezar Kępa Bogumiłowicka
KS Rzepiennik Strzyżewski
2:1
Błękitni 1947 Tarnów
LKS Sokół Wałki
7:2
KS Niwka
Zryw Wielka Wieś
1:3
Iskra Tarnów
Liwocz Szerzyny
1:2
Alfa Siedliska
KS Tarnowiec
4:0
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rzepiennik Strzyżewski
Pauza
Cezar Kępa Bogumiłowicka
1:3
Liwocz Szerzyny
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
1:3
Biała Lubaszowa
Iskra Tarnów
2:1
Radar Łętowice
Alfa Siedliska
4:1
LKS Sokół Wałki
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
1:2
KS Tarnowiec
Błękitni 1947 Tarnów
3:4
Zryw Wielka Wieś
KS Łękawica
2:0
KS Niwka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
Pauza
Radar Łętowice
2:2
Błękitni 1947 Tarnów
Biała Lubaszowa
11:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
LKS Sokół Wałki
3:0
Cezar Kępa Bogumiłowicka
Liwocz Szerzyny
2:1
Iskra Tarnów
KS Tarnowiec
1:3
KS Łękawica
KS Niwka
0:2
Alfa Siedliska
KS Rzepiennik Strzyżewski
15:0
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Radar Łętowice
Pauza
Cezar Kępa Bogumiłowicka
2:1
KS Niwka
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
0:1
Zryw Wielka Wieś
Iskra Tarnów
8:0
LKS Sokół Wałki
KS Łękawica
2:1
Alfa Siedliska
KS Tarnowiec
2:2
Biała Lubaszowa
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
0:15
KS Rzepiennik Strzyżewski
Błękitni 1947 Tarnów
0:0
Liwocz Szerzyny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Liwocz Szerzyny
Pauza
LKS Sokół Wałki
1:3
Błękitni 1947 Tarnów
Biała Lubaszowa
6:1
KS Łękawica
Zryw Wielka Wieś
14:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
Radar Łętowice
5:2
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
Alfa Siedliska
5:1
Cezar Kępa Bogumiłowicka
KS Rzepiennik Strzyżewski
4:0
KS Tarnowiec
KS Niwka
1:4
Iskra Tarnów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tarnowiec
1:2
Zryw Wielka Wieś
Biała Lubaszowa
1:1
KS Rzepiennik Strzyżewski
KS Łękawica
8:1
Cezar Kępa Bogumiłowicka
Iskra Tarnów
5:2
Alfa Siedliska
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
0:4
Radar Łętowice
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
1:2
Liwocz Szerzyny
Błękitni 1947 Tarnów
7:1
KS Niwka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Radar Łętowice
1:4
KS Tarnowiec
Alfa Siedliska
3:0
Błękitni 1947 Tarnów
LKS Sokół Wałki
1:0
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
Zryw Wielka Wieś
0:0
Biała Lubaszowa
Liwocz Szerzyny
12:1
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
Cezar Kępa Bogumiłowicka
2:5
Iskra Tarnów
KS Rzepiennik Strzyżewski
1:2
KS Łękawica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rzepiennik Strzyżewski
3:1
Zryw Wielka Wieś
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
1:8
LKS Sokół Wałki
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
2:1
KS Niwka
Biała Lubaszowa
4:0
Radar Łętowice
Błękitni 1947 Tarnów
6:1
Cezar Kępa Bogumiłowicka
KS Tarnowiec
3:1
Liwocz Szerzyny
KS Łękawica
2:4
Iskra Tarnów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Tarnów
2:4
Błękitni 1947 Tarnów
KS Niwka
7:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
Radar Łętowice
0:4
KS Rzepiennik Strzyżewski
Alfa Siedliska
2:3
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
LKS Sokół Wałki
3:3
KS Tarnowiec
Zryw Wielka Wieś
1:1
KS Łękawica
Liwocz Szerzyny
1:4
Biała Lubaszowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Biała Lubaszowa
4:0
LKS Sokół Wałki
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
0:7
Alfa Siedliska
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
7:1
Cezar Kępa Bogumiłowicka
Zryw Wielka Wieś
1:0
Radar Łętowice
KS Łękawica
6:2
Błękitni 1947 Tarnów
KS Rzepiennik Strzyżewski
4:1
Liwocz Szerzyny
KS Tarnowiec
4:3
KS Niwka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Cezar Kępa Bogumiłowicka
0:3*
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
LKS Sokół Wałki
2:6
KS Rzepiennik Strzyżewski
Alfa Siedliska
2:3
KS Tarnowiec
Liwocz Szerzyny
0:3*
Zryw Wielka Wieś
Iskra Tarnów
4:2
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
Radar Łętowice
2:2
KS Łękawica
KS Niwka
0:4
Biała Lubaszowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Biała Lubaszowa
7:2
Alfa Siedliska
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
0:4
Iskra Tarnów
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
1:3
Błękitni 1947 Tarnów
Zryw Wielka Wieś
4:0
LKS Sokół Wałki
KS Rzepiennik Strzyżewski
11:2
KS Niwka
KS Tarnowiec
4:1
Cezar Kępa Bogumiłowicka
Radar Łętowice
1:3
Liwocz Szerzyny
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa Siedliska
1:1
KS Rzepiennik Strzyżewski
LKS Sokół Wałki
5:0
Radar Łętowice
Liwocz Szerzyny
1:2
KS Łękawica
Iskra Tarnów
2:0
KS Tarnowiec
Błękitni 1947 Tarnów
5:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
KS Niwka
2:1
Zryw Wielka Wieś
Cezar Kępa Bogumiłowicka
0:5
Biała Lubaszowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości