Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Radlna
3:1
LKS Szynwałd
Tuchovia II Tuchów
2:1
Biała Lubaszowa
Pogoria Pogórska Wola
2:0
KS Niwka
KS Koszyce Wielkie
3:3
Iskra Tarnów
KS US Śmigno
0:4
GKS Gromnik
LKS Ładna
2:0
LUKS Skrzyszów
Metal Tarnów
4:0
Olszynka Ołpiny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niwka
2:4
LKS Ładna
Biała Lubaszowa
3:1
Olszynka Ołpiny
LUKS Skrzyszów
3:0
Metal Tarnów
LKS Szynwałd
2:2
Pogoria Pogórska Wola
Iskra Tarnów
2:4
KS Radlna
GKS Gromnik
6:1
KS Koszyce Wielkie
Tuchovia II Tuchów
2:3
KS US Śmigno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
6:0
LKS Szynwałd
Metal Tarnów
3:3
KS Niwka
KS Koszyce Wielkie
10:1
Tuchovia II Tuchów
KS Radlna
0:4
GKS Gromnik
Pogoria Pogórska Wola
5:0
Iskra Tarnów
Olszynka Ołpiny
2:3
LUKS Skrzyszów
KS US Śmigno
4:1
Biała Lubaszowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niwka
0:4
Olszynka Ołpiny
Biała Lubaszowa
0:4
LUKS Skrzyszów
LKS Szynwałd
2:3
Metal Tarnów
Iskra Tarnów
2:2
LKS Ładna
Tuchovia II Tuchów
3:5
KS Radlna
GKS Gromnik
2:2
Pogoria Pogórska Wola
KS US Śmigno
3:2
KS Koszyce Wielkie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
0:2
GKS Gromnik
Metal Tarnów
2:3
Iskra Tarnów
KS Koszyce Wielkie
4:3
Biała Lubaszowa
Pogoria Pogórska Wola
2:0
Tuchovia II Tuchów
Olszynka Ołpiny
5:1
LKS Szynwałd
LUKS Skrzyszów
1:1
KS Niwka
KS Radlna
3:2
KS US Śmigno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Koszyce Wielkie
2:4
KS Radlna
Biała Lubaszowa
0:2
KS Niwka
LKS Szynwałd
0:1
LUKS Skrzyszów
Iskra Tarnów
1:1
Olszynka Ołpiny
Tuchovia II Tuchów
0:1
LKS Ładna
GKS Gromnik
3:0
Metal Tarnów
KS US Śmigno
1:0
Pogoria Pogórska Wola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Tarnów
3:1
Tuchovia II Tuchów
KS Niwka
3:0
LKS Szynwałd
KS Radlna
2:1
Biała Lubaszowa
Pogoria Pogórska Wola
1:1
KS Koszyce Wielkie
Olszynka Ołpiny
3:4
GKS Gromnik
LUKS Skrzyszów
5:0
Iskra Tarnów
LKS Ładna
1:5
KS US Śmigno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Koszyce Wielkie
5:2
LKS Ładna
KS Radlna
1:1
Pogoria Pogórska Wola
Biała Lubaszowa
1:1
LKS Szynwałd
Iskra Tarnów
1:0
KS Niwka
Tuchovia II Tuchów
5:3
Olszynka Ołpiny
GKS Gromnik
1:3
LUKS Skrzyszów
KS US Śmigno
3:1
Metal Tarnów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
4:3
KS Radlna
Metal Tarnów
3:0
KS Koszyce Wielkie
KS Niwka
0:3
GKS Gromnik
Pogoria Pogórska Wola
1:0
Biała Lubaszowa
LUKS Skrzyszów
3:0
Tuchovia II Tuchów
LKS Szynwałd
2:5
Iskra Tarnów
Olszynka Ołpiny
1:3
KS US Śmigno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Koszyce Wielkie
0:0
Olszynka Ołpiny
KS Radlna
0:3
Metal Tarnów
Biała Lubaszowa
5:2
Iskra Tarnów
Pogoria Pogórska Wola
1:2
LKS Ładna
Tuchovia II Tuchów
1:1
KS Niwka
GKS Gromnik
6:1
LKS Szynwałd
KS US Śmigno
2:1
LUKS Skrzyszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
4:1
Biała Lubaszowa
Metal Tarnów
1:0
Pogoria Pogórska Wola
Olszynka Ołpiny
3:4
KS Radlna
LUKS Skrzyszów
3:2
KS Koszyce Wielkie
LKS Szynwałd
0:3
Tuchovia II Tuchów
Iskra Tarnów
1:3
GKS Gromnik
KS Niwka
0:8
KS US Śmigno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
3:1
Metal Tarnów
KS Koszyce Wielkie
1:1
KS Niwka
KS Radlna
5:3
LUKS Skrzyszów
Biała Lubaszowa
0:3
GKS Gromnik
Pogoria Pogórska Wola
2:1
Olszynka Ołpiny
Iskra Tarnów
5:0
Tuchovia II Tuchów
KS US Śmigno
7:2
LKS Szynwałd
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Tarnów
0:3*
Biała Lubaszowa
KS Niwka
6:0
KS Radlna
Olszynka Ołpiny
2:3
LKS Ładna
LUKS Skrzyszów
1:1
Pogoria Pogórska Wola
LKS Szynwałd
0:4
KS Koszyce Wielkie
GKS Gromnik
3:2
Tuchovia II Tuchów
Iskra Tarnów
2:4
KS US Śmigno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Biała Lubaszowa
0:9
Tuchovia II Tuchów
GKS Gromnik
1:3
KS US Śmigno
Iskra Tarnów
2:2
KS Koszyce Wielkie
LKS Szynwałd
0:4
KS Radlna
KS Niwka
2:1
Pogoria Pogórska Wola
LUKS Skrzyszów
0:2
LKS Ładna
Olszynka Ołpiny
1:4
Metal Tarnów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS US Śmigno
3:2
Tuchovia II Tuchów
LKS Ładna
4:2
KS Niwka
KS Koszyce Wielkie
3:3
GKS Gromnik
KS Radlna
0:3
Iskra Tarnów
Metal Tarnów
4:0
LUKS Skrzyszów
Pogoria Pogórska Wola
4:2
LKS Szynwałd
Olszynka Ołpiny
3:1
Biała Lubaszowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niwka
2:6
Metal Tarnów
Iskra Tarnów
1:1
Pogoria Pogórska Wola
Biała Lubaszowa
0:5
KS US Śmigno
LUKS Skrzyszów
0:2
Olszynka Ołpiny
LKS Szynwałd
2:3
LKS Ładna
Tuchovia II Tuchów
1:2
KS Koszyce Wielkie
GKS Gromnik
5:2
KS Radlna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Tarnów
4:1
LKS Szynwałd
KS Radlna
1:2
Tuchovia II Tuchów
Olszynka Ołpiny
4:1
KS Niwka
LUKS Skrzyszów
5:1
Biała Lubaszowa
KS Koszyce Wielkie
0:4
KS US Śmigno
Pogoria Pogórska Wola
3:7
GKS Gromnik
LKS Ładna
4:1
Iskra Tarnów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tuchovia II Tuchów
3:0
Pogoria Pogórska Wola
Biała Lubaszowa
1:0
KS Koszyce Wielkie
KS US Śmigno
5:0
KS Radlna
KS Niwka
1:3
LUKS Skrzyszów
LKS Szynwałd
2:4
Olszynka Ołpiny
Iskra Tarnów
1:4
Metal Tarnów
GKS Gromnik
4:1
LKS Ładna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
2:0
Tuchovia II Tuchów
Metal Tarnów
1:0
GKS Gromnik
KS Radlna
2:1
KS Koszyce Wielkie
LUKS Skrzyszów
2:5
LKS Szynwałd
Olszynka Ołpiny
1:3
Iskra Tarnów
KS Niwka
4:1
Biała Lubaszowa
Pogoria Pogórska Wola
1:3
KS US Śmigno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Tarnów
1:4
LUKS Skrzyszów
Biała Lubaszowa
3:1
KS Radlna
KS US Śmigno
1:0
LKS Ładna
LKS Szynwałd
2:4
KS Niwka
Tuchovia II Tuchów
3:1
Metal Tarnów
KS Koszyce Wielkie
3:1
Pogoria Pogórska Wola
GKS Gromnik
2:0
Olszynka Ołpiny
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Tarnów
1:2
KS US Śmigno
LUKS Skrzyszów
0:6
GKS Gromnik
LKS Ładna
3:2
KS Koszyce Wielkie
Pogoria Pogórska Wola
4:1
KS Radlna
Olszynka Ołpiny
5:6
Tuchovia II Tuchów
LKS Szynwałd
4:4
Biała Lubaszowa
KS Niwka
2:1
Iskra Tarnów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Koszyce Wielkie
2:3
Metal Tarnów
KS Radlna
1:3
LKS Ładna
Tuchovia II Tuchów
2:0
LUKS Skrzyszów
GKS Gromnik
3:0*
KS Niwka
Biała Lubaszowa
1:1
Pogoria Pogórska Wola
Iskra Tarnów
3:0
LKS Szynwałd
KS US Śmigno
5:0
Olszynka Ołpiny
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Tarnów
1:2
Biała Lubaszowa
Metal Tarnów
3:0
KS Radlna
Olszynka Ołpiny
1:5
KS Koszyce Wielkie
LUKS Skrzyszów
1:2
KS US Śmigno
LKS Szynwałd
1:6
GKS Gromnik
KS Niwka
3:1
Tuchovia II Tuchów
LKS Ładna
3:3
Pogoria Pogórska Wola
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Koszyce Wielkie
4:4
LUKS Skrzyszów
KS Radlna
0:3*
Olszynka Ołpiny
Biała Lubaszowa
2:1
LKS Ładna
Pogoria Pogórska Wola
3:3
Metal Tarnów
GKS Gromnik
9:0
Iskra Tarnów
KS US Śmigno
7:1
KS Niwka
Tuchovia II Tuchów
4:1
LKS Szynwałd
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Tarnów
2:2
LKS Ładna
KS Niwka
3:5
KS Koszyce Wielkie
Olszynka Ołpiny
3:2
Pogoria Pogórska Wola
LUKS Skrzyszów
2:1
KS Radlna
LKS Szynwałd
2:4
KS US Śmigno
Tuchovia II Tuchów
3:2
Iskra Tarnów
GKS Gromnik
4:1
Biała Lubaszowa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
3:3
Olszynka Ołpiny
KS Koszyce Wielkie
5:0
LKS Szynwałd
KS Radlna
1:2
KS Niwka
Biała Lubaszowa
3:6
Metal Tarnów
Pogoria Pogórska Wola
0:3
LUKS Skrzyszów
Tuchovia II Tuchów
1:3
GKS Gromnik
KS US Śmigno
4:2
Iskra Tarnów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości