Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
2:2
Jutrzenka Wierzchosławice
KS Rzepiennik Strzyżewski
2:4
Liwocz Szerzyny
Pogórze Pleśna
4:1
Olszynka Ołpiny
Tuchovia II Tuchów
1:3
LUKS Skrzyszów
LKS Rudka
2:2
Pogoria Pogórska Wola
GKS Gromnik
1:5
LKS Zgłobice
Zryw Wielka Wieś
1:2
Dunajec Zbylitowska Góra
Victoria Koszyce Małe
2:2
Orzeł Lisia Góra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Wierzchosławice
1:0
KS Rzepiennik Strzyżewski
Zryw Wielka Wieś
1:0
GKS Gromnik
Olszynka Ołpiny
2:4
Victoria Koszyce Małe
LUKS Skrzyszów
6:1
LKS Rudka
Liwocz Szerzyny
3:2
Tuchovia II Tuchów
Dunajec Zbylitowska Góra
2:2
Orzeł Lisia Góra
Pogórze Pleśna
2:0
Pogoria Pogórska Wola
LKS Zgłobice
3:4
LKS Ładna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rzepiennik Strzyżewski
0:5
LKS Zgłobice
LKS Ładna
1:0
Zryw Wielka Wieś
LKS Rudka
2:3
Liwocz Szerzyny
Victoria Koszyce Małe
4:3
Pogoria Pogórska Wola
GKS Gromnik
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
Tuchovia II Tuchów
2:3
Jutrzenka Wierzchosławice
Pogórze Pleśna
1:5
LUKS Skrzyszów
Orzeł Lisia Góra
2:2
Olszynka Ołpiny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
4:2
KS Rzepiennik Strzyżewski
Tuchovia II Tuchów
2:2
LKS Zgłobice
Orzeł Lisia Góra
2:2
Pogoria Pogórska Wola
LUKS Skrzyszów
4:1
Victoria Koszyce Małe
Liwocz Szerzyny
1:2
Pogórze Pleśna
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
Olszynka Ołpiny
GKS Gromnik
3:2
LKS Ładna
Jutrzenka Wierzchosławice
0:1
LKS Rudka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
0:1
Dunajec Zbylitowska Góra
KS Rzepiennik Strzyżewski
1:2
GKS Gromnik
Olszynka Ołpiny
1:2
Pogoria Pogórska Wola
LUKS Skrzyszów
3:0
Orzeł Lisia Góra
LKS Rudka
1:4
LKS Zgłobice
Victoria Koszyce Małe
2:1
Liwocz Szerzyny
Pogórze Pleśna
3:0
Jutrzenka Wierzchosławice
Tuchovia II Tuchów
2:0
Zryw Wielka Wieś
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
4:2
KS Rzepiennik Strzyżewski
LUKS Skrzyszów
6:2
Olszynka Ołpiny
Liwocz Szerzyny
4:0
Orzeł Lisia Góra
Pogórze Pleśna
3:3
LKS Zgłobice
Zryw Wielka Wieś
0:5
LKS Rudka
Dunajec Zbylitowska Góra
0:3
Pogoria Pogórska Wola
GKS Gromnik
2:3
Tuchovia II Tuchów
Jutrzenka Wierzchosławice
0:3
Victoria Koszyce Małe
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rzepiennik Strzyżewski
3:1
Dunajec Zbylitowska Góra
Orzeł Lisia Góra
1:2
Jutrzenka Wierzchosławice
Olszynka Ołpiny
3:2
Liwocz Szerzyny
LUKS Skrzyszów
3:2
Pogoria Pogórska Wola
Pogórze Pleśna
5:0
Zryw Wielka Wieś
LKS Rudka
3:0
GKS Gromnik
Victoria Koszyce Małe
1:0
LKS Zgłobice
Tuchovia II Tuchów
0:1
LKS Ładna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Liwocz Szerzyny
4:5
Pogoria Pogórska Wola
LKS Ładna
4:2
LKS Rudka
Zryw Wielka Wieś
0:2
Victoria Koszyce Małe
KS Rzepiennik Strzyżewski
0:2
Tuchovia II Tuchów
Orzeł Lisia Góra
3:1
LKS Zgłobice
Dunajec Zbylitowska Góra
0:4
LUKS Skrzyszów
GKS Gromnik
0:0
Pogórze Pleśna
Jutrzenka Wierzchosławice
3:2
Olszynka Ołpiny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lisia Góra
2:1
Zryw Wielka Wieś
Olszynka Ołpiny
2:2
LKS Zgłobice
LUKS Skrzyszów
2:5
Liwocz Szerzyny
Pogórze Pleśna
5:1
LKS Ładna
Tuchovia II Tuchów
1:2
Dunajec Zbylitowska Góra
LKS Rudka
3:3
KS Rzepiennik Strzyżewski
Victoria Koszyce Małe
7:1
GKS Gromnik
Jutrzenka Wierzchosławice
0:1
Pogoria Pogórska Wola
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
2:0
Victoria Koszyce Małe
KS Rzepiennik Strzyżewski
1:1
Pogórze Pleśna
Dunajec Zbylitowska Góra
2:2
Liwocz Szerzyny
Zryw Wielka Wieś
0:2
Olszynka Ołpiny
Tuchovia II Tuchów
1:3
LKS Rudka
LKS Zgłobice
1:4
Pogoria Pogórska Wola
GKS Gromnik
2:1
Orzeł Lisia Góra
Jutrzenka Wierzchosławice
0:4
LUKS Skrzyszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lisia Góra
2:0
LKS Ładna
Pogoria Pogórska Wola
4:0
Zryw Wielka Wieś
LUKS Skrzyszów
4:0
LKS Zgłobice
Liwocz Szerzyny
4:3
Jutrzenka Wierzchosławice
LKS Rudka
4:1
Dunajec Zbylitowska Góra
Victoria Koszyce Małe
6:1
KS Rzepiennik Strzyżewski
Olszynka Ołpiny
0:1
GKS Gromnik
Pogórze Pleśna
2:3
Tuchovia II Tuchów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
2:1
Olszynka Ołpiny
KS Rzepiennik Strzyżewski
5:0
Orzeł Lisia Góra
Liwocz Szerzyny
8:0
LKS Zgłobice
LKS Rudka
0:3
Pogórze Pleśna
Zryw Wielka Wieś
0:4
LUKS Skrzyszów
Dunajec Zbylitowska Góra
1:2
Jutrzenka Wierzchosławice
Tuchovia II Tuchów
1:4
Victoria Koszyce Małe
GKS Gromnik
0:3
Pogoria Pogórska Wola
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoria Pogórska Wola
4:2
LKS Ładna
LUKS Skrzyszów
9:0
GKS Gromnik
Liwocz Szerzyny
8:1
Zryw Wielka Wieś
Pogórze Pleśna
0:3
Dunajec Zbylitowska Góra
Victoria Koszyce Małe
1:5
LKS Rudka
Orzeł Lisia Góra
2:1
Tuchovia II Tuchów
Olszynka Ołpiny
2:0
KS Rzepiennik Strzyżewski
Jutrzenka Wierzchosławice
1:0
LKS Zgłobice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
3:3
LUKS Skrzyszów
Dunajec Zbylitowska Góra
2:0
LKS Zgłobice
Tuchovia II Tuchów
1:1
Olszynka Ołpiny
LKS Rudka
2:1
Orzeł Lisia Góra
Zryw Wielka Wieś
1:1
Jutrzenka Wierzchosławice
KS Rzepiennik Strzyżewski
1:2
Pogoria Pogórska Wola
Pogórze Pleśna
0:3
Victoria Koszyce Małe
GKS Gromnik
0:3
Liwocz Szerzyny
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Skrzyszów
5:1
KS Rzepiennik Strzyżewski
Tuchovia II Tuchów
1:2
Pogoria Pogórska Wola
Victoria Koszyce Małe
5:2
Dunajec Zbylitowska Góra
Orzeł Lisia Góra
1:1
Pogórze Pleśna
Olszynka Ołpiny
5:0
LKS Rudka
Liwocz Szerzyny
9:1
LKS Ładna
LKS Zgłobice
2:4
Zryw Wielka Wieś
Jutrzenka Wierzchosławice
1:1
GKS Gromnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lisia Góra
0:7
Victoria Koszyce Małe
Pogoria Pogórska Wola
7:1
LKS Rudka
Olszynka Ołpiny
2:2
Pogórze Pleśna
LUKS Skrzyszów
3:1
Tuchovia II Tuchów
Liwocz Szerzyny
1:2
KS Rzepiennik Strzyżewski
Dunajec Zbylitowska Góra
3:0
Zryw Wielka Wieś
LKS Zgłobice
1:2
GKS Gromnik
Jutrzenka Wierzchosławice
2:0
LKS Ładna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ładna
0:1
LKS Zgłobice
KS Rzepiennik Strzyżewski
4:2
Jutrzenka Wierzchosławice
Orzeł Lisia Góra
0:8
Dunajec Zbylitowska Góra
Pogoria Pogórska Wola
5:2
Pogórze Pleśna
Tuchovia II Tuchów
5:1
Liwocz Szerzyny
LKS Rudka
2:4
LUKS Skrzyszów
GKS Gromnik
0:0
Zryw Wielka Wieś
Victoria Koszyce Małe
5:1
Olszynka Ołpiny
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
2:0
LKS Ładna
Pogoria Pogórska Wola
1:4
Victoria Koszyce Małe
Olszynka Ołpiny
1:0
Orzeł Lisia Góra
LUKS Skrzyszów
0:6
Pogórze Pleśna
Liwocz Szerzyny
2:3
LKS Rudka
Dunajec Zbylitowska Góra
4:2
GKS Gromnik
LKS Zgłobice
3:6
KS Rzepiennik Strzyżewski
Jutrzenka Wierzchosławice
0:1
Tuchovia II Tuchów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości