Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchosławice - Ostrów
2:1
KS Biała (k. Tarnowa)
LKS Rudka
4:1
Błękitni 1947 Tarnów
FC Pawęzów
2:3
LKS Dębina Łętowska
Orzeł Lisia Góra
1:0
Gosłavia Gosławice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Biała (k. Tarnowa)
0:3
Gosłavia Gosławice
LKS Dębina Łętowska
3:2
Orzeł Lisia Góra
LKS Wierzchosławice - Ostrów
0:3
LKS Rudka
Błękitni 1947 Tarnów
1:2
Radar Łętowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
2:4
Błękitni 1947 Tarnów
LKS Rudka
7:1
KS Biała (k. Tarnowa)
Gosłavia Gosławice
0:1
LKS Dębina Łętowska
Radar Łętowice
0:0
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudka
3:1
Radar Łętowice
Błękitni 1947 Tarnów
3:5
Orzeł Lisia Góra
LKS Wierzchosławice - Ostrów
3:1
FC Pawęzów
KS Biała (k. Tarnowa)
0:8
LKS Dębina Łętowska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gosłavia Gosławice
2:2
Błękitni 1947 Tarnów
Orzeł Lisia Góra
5:1
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Radar Łętowice
6:1
KS Biała (k. Tarnowa)
FC Pawęzów
3:2
LKS Rudka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudka
4:1
Orzeł Lisia Góra
LKS Wierzchosławice - Ostrów
2:1
Gosłavia Gosławice
Radar Łętowice
2:2
FC Pawęzów
Błękitni 1947 Tarnów
2:1
LKS Dębina Łętowska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
2:0
KS Biała (k. Tarnowa)
LKS Dębina Łętowska
1:4
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Gosłavia Gosławice
0:2
LKS Rudka
Orzeł Lisia Góra
3:1
Radar Łętowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
1:2
Orzeł Lisia Góra
LKS Rudka
5:2
LKS Dębina Łętowska
Radar Łętowice
4:2
Gosłavia Gosławice
KS Biała (k. Tarnowa)
1:3
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dębina Łętowska
1:2
Radar Łętowice
Gosłavia Gosławice
1:3
FC Pawęzów
Orzeł Lisia Góra
2:1
KS Biała (k. Tarnowa)
Błękitni 1947 Tarnów
2:1
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Radar Łętowice
Pauza
Gosłavia Gosławice
0:4
Orzeł Lisia Góra
LKS Dębina Łętowska
2:4
FC Pawęzów
Błękitni 1947 Tarnów
1:2
LKS Rudka
KS Biała (k. Tarnowa)
2:2
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
Pauza
LKS Rudka
4:3
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Gosłavia Gosławice
10:1
KS Biała (k. Tarnowa)
Orzeł Lisia Góra
7:1
LKS Dębina Łętowska
Radar Łętowice
2:3
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lisia Góra
Pauza
LKS Dębina Łętowska
0:5
Gosłavia Gosławice
LKS Wierzchosławice - Ostrów
6:2
Radar Łętowice
Błękitni 1947 Tarnów
1:2
FC Pawęzów
KS Biała (k. Tarnowa)
1:4
LKS Rudka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gosłavia Gosławice
Pauza
FC Pawęzów
2:3
LKS Wierzchosławice - Ostrów
LKS Dębina Łętowska
10:3
KS Biała (k. Tarnowa)
Orzeł Lisia Góra
3:0
Błękitni 1947 Tarnów
Radar Łętowice
0:1
LKS Rudka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dębina Łętowska
Pauza
LKS Rudka
4:0
FC Pawęzów
LKS Wierzchosławice - Ostrów
1:1
Orzeł Lisia Góra
Błękitni 1947 Tarnów
2:0
Gosłavia Gosławice
KS Biała (k. Tarnowa)
2:1
Radar Łętowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Biała (k. Tarnowa)
Pauza
FC Pawęzów
7:2
Radar Łętowice
Gosłavia Gosławice
3:2
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Orzeł Lisia Góra
4:1
LKS Rudka
LKS Dębina Łętowska
2:4
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni 1947 Tarnów
Pauza
LKS Wierzchosławice - Ostrów
3:3
LKS Dębina Łętowska
LKS Rudka
8:2
Gosłavia Gosławice
KS Biała (k. Tarnowa)
1:6
FC Pawęzów
Radar Łętowice
0:5
Orzeł Lisia Góra
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Pauza
Orzeł Lisia Góra
2:1
FC Pawęzów
LKS Dębina Łętowska
1:0
LKS Rudka
Gosłavia Gosławice
9:2
Radar Łętowice
Błękitni 1947 Tarnów
2:0
KS Biała (k. Tarnowa)
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudka
Pauza
FC Pawęzów
0:2
Gosłavia Gosławice
KS Biała (k. Tarnowa)
3:6
Orzeł Lisia Góra
Radar Łętowice
1:2
LKS Dębina Łętowska
LKS Wierzchosławice - Ostrów
4:2
Błękitni 1947 Tarnów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości