Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
Pauza
Rybitwa Ostrów
2:2
Błękitni 1947 Tarnów
Pogoń Biadoliny Radłowskie
4:2
LKS Dębina Łętowska
Radar Łętowice
0:3
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
KS Tarnowiec
2:3
KS Biała (k. Tarnowa)
Metal Tarnów
4:1
Olimpia II Wojnicz
Więckovia Więckowice
1:5
KS Niwka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Wojnicz
Pauza
Błękitni 1947 Tarnów
6:1
Radar Łętowice
LKS Dębina Łętowska
3:1
FC Pawęzów
KS Biała (k. Tarnowa)
1:1
Rybitwa Ostrów
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
3:1
Pogoń Biadoliny Radłowskie
KS Niwka
0:1
Metal Tarnów
Więckovia Więckowice
1:3
KS Tarnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Tarnów
Pauza
Rybitwa Ostrów
3:3
Więckovia Więckowice
Radar Łętowice
3:8
KS Biała (k. Tarnowa)
KS Tarnowiec
4:1
KS Niwka
Pogoń Biadoliny Radłowskie
0:2
Błękitni 1947 Tarnów
FC Pawęzów
2:3
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Olimpia II Wojnicz
3:0
LKS Dębina Łętowska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niwka
Pauza
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
4:1
Olimpia II Wojnicz
Więckovia Więckowice
3:3
Radar Łętowice
Błękitni 1947 Tarnów
4:2
FC Pawęzów
KS Tarnowiec
1:2
Rybitwa Ostrów
LKS Dębina Łętowska
0:4
Metal Tarnów
KS Biała (k. Tarnowa)
1:0
Pogoń Biadoliny Radłowskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dębina Łętowska
Pauza
Rybitwa Ostrów
3:0
KS Niwka
FC Pawęzów
0:4
KS Biała (k. Tarnowa)
Olimpia II Wojnicz
5:1
Błękitni 1947 Tarnów
Metal Tarnów
1:2
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Radar Łętowice
0:5
KS Tarnowiec
Pogoń Biadoliny Radłowskie
5:1
Więckovia Więckowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Pauza
Rybitwa Ostrów
3:2
Radar Łętowice
KS Niwka
3:1
LKS Dębina Łętowska
Więckovia Więckowice
8:4
FC Pawęzów
Błękitni 1947 Tarnów
1:3
Metal Tarnów
KS Tarnowiec
3:0
Pogoń Biadoliny Radłowskie
KS Biała (k. Tarnowa)
2:1
Olimpia II Wojnicz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni 1947 Tarnów
Pauza
Metal Tarnów
3:1
KS Biała (k. Tarnowa)
FC Pawęzów
3:2
KS Tarnowiec
Pogoń Biadoliny Radłowskie
0:1
Rybitwa Ostrów
LKS Dębina Łętowska
1:9
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Olimpia II Wojnicz
4:2
Więckovia Więckowice
Radar Łętowice
6:0
KS Niwka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Biała (k. Tarnowa)
Pauza
Rybitwa Ostrów
4:2
FC Pawęzów
Radar Łętowice
1:3
Pogoń Biadoliny Radłowskie
Błękitni 1947 Tarnów
2:3
LKS Dębina Łętowska
KS Tarnowiec
0:5
Olimpia II Wojnicz
KS Niwka
0:1
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Więckovia Więckowice
2:3
Metal Tarnów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Więckovia Więckowice
Pauza
Metal Tarnów
5:3
KS Tarnowiec
FC Pawęzów
5:4
Radar Łętowice
Olimpia II Wojnicz
2:2
Rybitwa Ostrów
LKS Dębina Łętowska
2:4
KS Biała (k. Tarnowa)
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
4:2
Błękitni 1947 Tarnów
Pogoń Biadoliny Radłowskie
0:0
KS Niwka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tarnowiec
Pauza
Rybitwa Ostrów
1:5
Metal Tarnów
Więckovia Więckowice
2:3
LKS Dębina Łętowska
Pogoń Biadoliny Radłowskie
5:0
FC Pawęzów
KS Niwka
1:5
Błękitni 1947 Tarnów
KS Biała (k. Tarnowa)
1:2
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Radar Łętowice
1:2
Olimpia II Wojnicz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rybitwa Ostrów
Pauza
Błękitni 1947 Tarnów
1:4
KS Biała (k. Tarnowa)
Metal Tarnów
1:0
Radar Łętowice
FC Pawęzów
3:5
KS Niwka
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
7:0
Więckovia Więckowice
Olimpia II Wojnicz
14:0
Pogoń Biadoliny Radłowskie
LKS Dębina Łętowska
2:1
KS Tarnowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niwka
0:1
KS Biała (k. Tarnowa)
Radar Łętowice
Pauza
Rybitwa Ostrów
1:0
LKS Dębina Łętowska
Więckovia Więckowice
0:3
Błękitni 1947 Tarnów
KS Tarnowiec
3:3
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Pogoń Biadoliny Radłowskie
0:5
Metal Tarnów
FC Pawęzów
1:4
Olimpia II Wojnicz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Biadoliny Radłowskie
Pauza
Metal Tarnów
5:1
FC Pawęzów
Olimpia II Wojnicz
5:2
KS Niwka
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
5:1
Rybitwa Ostrów
LKS Dębina Łętowska
1:2
Radar Łętowice
Błękitni 1947 Tarnów
2:3
KS Tarnowiec
KS Biała (k. Tarnowa)
2:0
Więckovia Więckowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
Pauza
Błękitni 1947 Tarnów
0:3
Rybitwa Ostrów
KS Niwka
1:1
Więckovia Więckowice
LKS Dębina Łętowska
0:3
Pogoń Biadoliny Radłowskie
KS Biała (k. Tarnowa)
1:1
KS Tarnowiec
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
11:0
Radar Łętowice
Olimpia II Wojnicz
0:1
Metal Tarnów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Wojnicz
Pauza
Rybitwa Ostrów
6:2
KS Biała (k. Tarnowa)
KS Tarnowiec
7:1
Więckovia Więckowice
Metal Tarnów
1:0
KS Niwka
FC Pawęzów
4:6
LKS Dębina Łętowska
Radar Łętowice
0:7
Błękitni 1947 Tarnów
Pogoń Biadoliny Radłowskie
1:4
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Tarnów
Pauza
Błękitni 1947 Tarnów
8:2
Pogoń Biadoliny Radłowskie
KS Niwka
1:1
KS Tarnowiec
Więckovia Więckowice
3:0
Rybitwa Ostrów
LKS Dębina Łętowska
2:1
Olimpia II Wojnicz
KS Biała (k. Tarnowa)
7:0
Radar Łętowice
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
9:2
FC Pawęzów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niwka
Pauza
FC Pawęzów
3:0
Błękitni 1947 Tarnów
Metal Tarnów
2:0
LKS Dębina Łętowska
Rybitwa Ostrów
7:1
KS Tarnowiec
Olimpia II Wojnicz
2:2
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Radar Łętowice
4:3
Więckovia Więckowice
Pogoń Biadoliny Radłowskie
0:11
KS Biała (k. Tarnowa)
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dębina Łętowska
Pauza
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
4:1
Metal Tarnów
Błękitni 1947 Tarnów
1:4
Olimpia II Wojnicz
Więckovia Więckowice
4:2
Pogoń Biadoliny Radłowskie
KS Biała (k. Tarnowa)
1:2
FC Pawęzów
KS Niwka
1:2
Rybitwa Ostrów
KS Tarnowiec
5:1
Radar Łętowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Pauza
FC Pawęzów
2:5
Więckovia Więckowice
Metal Tarnów
1:2
Błękitni 1947 Tarnów
Radar Łętowice
0:6
Rybitwa Ostrów
LKS Dębina Łętowska
0:3
KS Niwka
Olimpia II Wojnicz
2:0
KS Biała (k. Tarnowa)
Pogoń Biadoliny Radłowskie
0:3
KS Tarnowiec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni 1947 Tarnów
Pauza
Rybitwa Ostrów
2:0
Pogoń Biadoliny Radłowskie
KS Niwka
2:0
Radar Łętowice
KS Tarnowiec
3:0
FC Pawęzów
Więckovia Więckowice
0:6
Olimpia II Wojnicz
KS Biała (k. Tarnowa)
0:2
Metal Tarnów
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
1:1
LKS Dębina Łętowska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Biała (k. Tarnowa)
Pauza
FC Pawęzów
2:2
Rybitwa Ostrów
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
4:1
KS Niwka
Metal Tarnów
4:0
Więckovia Więckowice
Pogoń Biadoliny Radłowskie
1:4
Radar Łętowice
Olimpia II Wojnicz
0:1
KS Tarnowiec
LKS Dębina Łętowska
4:1
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Więckovia Więckowice
Pauza
Błękitni 1947 Tarnów
3:1
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Rybitwa Ostrów
0:0
Olimpia II Wojnicz
KS Niwka
4:0
Pogoń Biadoliny Radłowskie
Radar Łętowice
0:7
FC Pawęzów
KS Tarnowiec
1:0
Metal Tarnów
KS Biała (k. Tarnowa)
2:1
LKS Dębina Łętowska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tarnowiec
Pauza
FC Pawęzów
0:3
Pogoń Biadoliny Radłowskie
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
3:1
KS Biała (k. Tarnowa)
Metal Tarnów
0:2
Rybitwa Ostrów
LKS Dębina Łętowska
4:2
Więckovia Więckowice
Olimpia II Wojnicz
5:1
Radar Łętowice
Błękitni 1947 Tarnów
0:2
KS Niwka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Rybitwa Ostrów
Pauza
Pogoń Biadoliny Radłowskie
1:5
Olimpia II Wojnicz
Więckovia Więckowice
1:12
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Radar Łętowice
1:5
Metal Tarnów
KS Niwka
1:0
FC Pawęzów
KS Biała (k. Tarnowa)
0:3
Błękitni 1947 Tarnów
KS Tarnowiec
3:0
LKS Dębina Łętowska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Radar Łętowice
Pauza
Olimpia II Wojnicz
7:2
FC Pawęzów
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
3:2
KS Tarnowiec
Metal Tarnów
4:0
Pogoń Biadoliny Radłowskie
Błękitni 1947 Tarnów
0:3
Więckovia Więckowice
LKS Dębina Łętowska
0:4
Rybitwa Ostrów
KS Biała (k. Tarnowa)
2:1
KS Niwka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Biadoliny Radłowskie
Pauza
Rybitwa Ostrów
3:1
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
KS Tarnowiec
1:1
Błękitni 1947 Tarnów
KS Niwka
3:0
Olimpia II Wojnicz
FC Pawęzów
1:3
Metal Tarnów
Więckovia Więckowice
1:5
KS Biała (k. Tarnowa)
Radar Łętowice
0:3
LKS Dębina Łętowska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości