Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
3:2
Błękitni 1947 Tarnów
Radar Łętowice
3:6
LKS Szynwałd
LKS Rudka
0:4
LKS Dębina Łętowska
Jutrzenka Wierzchosławice
2:2
Iskra Tarnów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni 1947 Tarnów
2:2
LKS Rudka
LKS Dębina Łętowska
3:3
Radar Łętowice
KS Biała (k. Tarnowa)
1:1
FC Pawęzów
LKS Szynwałd
2:2
Jutrzenka Wierzchosławice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
8:0
Cezar Kępa Bogumiłowicka
Radar Łętowice
1:3
Błękitni 1947 Tarnów
Iskra Tarnów
0:2
LKS Szynwałd
LKS Rudka
3:0
KS Biała (k. Tarnowa)
Jutrzenka Wierzchosławice
3:2
LKS Dębina Łętowska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni 1947 Tarnów
3:2
Jutrzenka Wierzchosławice
LKS Dębina Łętowska
3:1
Iskra Tarnów
KS Biała (k. Tarnowa)
3:2
Radar Łętowice
Cezar Kępa Bogumiłowicka
1:3
LKS Rudka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Radar Łętowice
4:1
Cezar Kępa Bogumiłowicka
LKS Szynwałd
7:2
LKS Dębina Łętowska
Iskra Tarnów
2:4
Błękitni 1947 Tarnów
Jutrzenka Wierzchosławice
1:0
KS Biała (k. Tarnowa)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni 1947 Tarnów
3:2
LKS Szynwałd
FC Pawęzów
4:2
LKS Rudka
KS Biała (k. Tarnowa)
0:3
Iskra Tarnów
Cezar Kępa Bogumiłowicka
0:10
Jutrzenka Wierzchosławice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dębina Łętowska
2:0
Błękitni 1947 Tarnów
Radar Łętowice
0:1
FC Pawęzów
LKS Szynwałd
13:1
KS Biała (k. Tarnowa)
Iskra Tarnów
7:3
Cezar Kępa Bogumiłowicka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni 1947 Tarnów
4:0
KS Biała (k. Tarnowa)
LKS Dębina Łętowska
14:0
Cezar Kępa Bogumiłowicka
Iskra Tarnów
2:1
FC Pawęzów
Jutrzenka Wierzchosławice
5:1
LKS Rudka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
3:6
LKS Szynwałd
Radar Łętowice
0:1
Jutrzenka Wierzchosławice
LKS Rudka
4:0
Iskra Tarnów
Cezar Kępa Bogumiłowicka
1:4
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
2:2
Jutrzenka Wierzchosławice
KS Biała (k. Tarnowa)
0:1
LKS Dębina Łętowska
LKS Rudka
0:1
Radar Łętowice
Cezar Kępa Bogumiłowicka
2:6
LKS Szynwałd
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dębina Łętowska
5:0
FC Pawęzów
KS Biała (k. Tarnowa)
3:2
Cezar Kępa Bogumiłowicka
LKS Szynwałd
6:2
LKS Rudka
Iskra Tarnów
2:5
Radar Łętowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni 1947 Tarnów
1:1
Iskra Tarnów
FC Pawęzów
10:0
KS Biała (k. Tarnowa)
LKS Dębina Łętowska
2:1
LKS Rudka
LKS Szynwałd
4:2
Radar Łętowice
Jutrzenka Wierzchosławice
1:1
Cezar Kępa Bogumiłowicka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Biała (k. Tarnowa)
0:3
LKS Rudka
Iskra Tarnów
5:1
LKS Dębina Łętowska
Jutrzenka Wierzchosławice
4:2
FC Pawęzów
Cezar Kępa Bogumiłowicka
2:2
Radar Łętowice
LKS Szynwałd
3:2
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
1:2
Radar Łętowice
LKS Dębina Łętowska
8:1
KS Biała (k. Tarnowa)
LKS Szynwałd
8:0
Iskra Tarnów
LKS Rudka
0:4
Jutrzenka Wierzchosławice
Błękitni 1947 Tarnów
5:1
Cezar Kępa Bogumiłowicka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dębina Łętowska
5:1
Jutrzenka Wierzchosławice
KS Biała (k. Tarnowa)
2:3
LKS Szynwałd
Radar Łętowice
6:2
LKS Rudka
Cezar Kępa Bogumiłowicka
2:9
Iskra Tarnów
Błękitni 1947 Tarnów
3:4
FC Pawęzów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Radar Łętowice
0:0
LKS Dębina Łętowska
Iskra Tarnów
4:1
KS Biała (k. Tarnowa)
Jutrzenka Wierzchosławice
1:4
LKS Szynwałd
Cezar Kępa Bogumiłowicka
0:4
FC Pawęzów
LKS Rudka
5:2
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Radar Łętowice
5:0
KS Biała (k. Tarnowa)
LKS Szynwałd
6:0
Cezar Kępa Bogumiłowicka
Iskra Tarnów
5:1
Jutrzenka Wierzchosławice
LKS Rudka
1:4
FC Pawęzów
Błękitni 1947 Tarnów
0:2
LKS Dębina Łętowska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Biała (k. Tarnowa)
1:4
Błękitni 1947 Tarnów
FC Pawęzów
4:6
Iskra Tarnów
LKS Dębina Łętowska
0:6
LKS Szynwałd
LKS Rudka
2:3
Cezar Kępa Bogumiłowicka
Jutrzenka Wierzchosławice
2:1
Radar Łętowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Biała (k. Tarnowa)
0:3
Jutrzenka Wierzchosławice
LKS Szynwałd
6:0
FC Pawęzów
Iskra Tarnów
4:1
LKS Rudka
Cezar Kępa Bogumiłowicka
1:7
LKS Dębina Łętowska
Błękitni 1947 Tarnów
1:5
Radar Łętowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
2:5
LKS Dębina Łętowska
Radar Łętowice
2:0
Iskra Tarnów
LKS Rudka
3:0*
LKS Szynwałd
Cezar Kępa Bogumiłowicka
1:1
KS Biała (k. Tarnowa)
Jutrzenka Wierzchosławice
1:2
Błękitni 1947 Tarnów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości