Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ryglice
2:2
Gosłavia Gosławice
Iskra Tarnów
2:1
Victoria Koszyce Małe
Ciężkowianka Ciężkowice
1:3
LKS Zgłobice
Błękitni 1947 Tarnów
2:4
KS Koszyce Wielkie
Olszynka Ołpiny
1:4
KS US Śmigno
LKS Wierzchosławice - Ostrów
0:3*
WKS Siemiechów
Pogoria Pogórska Wola
2:0
Biała Lubaszowa
Orzeł Lisia Góra
7:2
Dunajec Mikołajowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koszyce Małe
3:2
KS Ryglice
WKS Siemiechów
2:4
KS Koszyce Wielkie
LKS Wierzchosławice - Ostrów
4:1
Iskra Tarnów
Biała Lubaszowa
1:0
Orzeł Lisia Góra
Dunajec Mikołajowice
0:4
Olszynka Ołpiny
Gosłavia Gosławice
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
KS US Śmigno
0:1
Błękitni 1947 Tarnów
LKS Zgłobice
2:0
Pogoria Pogórska Wola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Tarnów
2:5
WKS Siemiechów
Orzeł Lisia Góra
0:6
LKS Zgłobice
Pogoria Pogórska Wola
0:2
Gosłavia Gosławice
Olszynka Ołpiny
1:3
Biała Lubaszowa
Ciężkowianka Ciężkowice
2:3
Victoria Koszyce Małe
KS Koszyce Wielkie
4:1
KS US Śmigno
KS Ryglice
0:2
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Błękitni 1947 Tarnów
2:2
Dunajec Mikołajowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Biała Lubaszowa
2:1
Błękitni 1947 Tarnów
Iskra Tarnów
4:2
KS Ryglice
LKS Zgłobice
1:2
Olszynka Ołpiny
Victoria Koszyce Małe
4:1
Pogoria Pogórska Wola
Gosłavia Gosławice
3:0
Orzeł Lisia Góra
WKS Siemiechów
10:2
KS US Śmigno
LKS Wierzchosławice - Ostrów
1:1
Ciężkowianka Ciężkowice
Dunajec Mikołajowice
0:4
KS Koszyce Wielkie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lisia Góra
2:2
Victoria Koszyce Małe
Pogoria Pogórska Wola
0:4
LKS Wierzchosławice - Ostrów
KS Ryglice
1:5
WKS Siemiechów
Olszynka Ołpiny
1:5
Gosłavia Gosławice
Błękitni 1947 Tarnów
2:2
LKS Zgłobice
KS US Śmigno
0:3
Dunajec Mikołajowice
KS Koszyce Wielkie
1:0
Biała Lubaszowa
Ciężkowianka Ciężkowice
1:2
Iskra Tarnów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zgłobice
0:2
KS Koszyce Wielkie
Iskra Tarnów
0:1
Pogoria Pogórska Wola
Gosłavia Gosławice
4:1
Błękitni 1947 Tarnów
Biała Lubaszowa
0:1
KS US Śmigno
KS Ryglice
3:3
Ciężkowianka Ciężkowice
Victoria Koszyce Małe
4:3
Olszynka Ołpiny
WKS Siemiechów
2:1
Dunajec Mikołajowice
LKS Wierzchosławice - Ostrów
6:2
Orzeł Lisia Góra
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoria Pogórska Wola
5:2
KS Ryglice
Olszynka Ołpiny
8:4
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Dunajec Mikołajowice
1:4
Biała Lubaszowa
Błękitni 1947 Tarnów
3:0
Victoria Koszyce Małe
KS US Śmigno
1:2
LKS Zgłobice
KS Koszyce Wielkie
2:3
Gosłavia Gosławice
Orzeł Lisia Góra
2:6
Iskra Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice
0:7
WKS Siemiechów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ryglice
3:5
Orzeł Lisia Góra
LKS Wierzchosławice - Ostrów
2:0
Błękitni 1947 Tarnów
LKS Zgłobice
1:2
Dunajec Mikołajowice
Ciężkowianka Ciężkowice
1:2
Pogoria Pogórska Wola
Victoria Koszyce Małe
0:5
KS Koszyce Wielkie
Gosłavia Gosławice
6:2
KS US Śmigno
WKS Siemiechów
1:5
Biała Lubaszowa
Iskra Tarnów
7:2
Olszynka Ołpiny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Koszyce Wielkie
3:1
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Biała Lubaszowa
1:3
LKS Zgłobice
Orzeł Lisia Góra
3:0*
Ciężkowianka Ciężkowice
Pogoria Pogórska Wola
4:2
WKS Siemiechów
Olszynka Ołpiny
4:3
KS Ryglice
Błękitni 1947 Tarnów
1:1
Iskra Tarnów
KS US Śmigno
1:2
Victoria Koszyce Małe
Dunajec Mikołajowice
1:0
Gosłavia Gosławice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchosławice - Ostrów
0:1
KS US Śmigno
KS Ryglice
1:2
Błękitni 1947 Tarnów
Iskra Tarnów
2:4
KS Koszyce Wielkie
Victoria Koszyce Małe
3:3
Dunajec Mikołajowice
Gosłavia Gosławice
3:1
Biała Lubaszowa
Ciężkowianka Ciężkowice
0:1
Olszynka Ołpiny
WKS Siemiechów
2:3
LKS Zgłobice
Pogoria Pogórska Wola
3:1
Orzeł Lisia Góra
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Koszyce Wielkie
8:4
KS Ryglice
Biała Lubaszowa
6:2
Victoria Koszyce Małe
Orzeł Lisia Góra
1:1
WKS Siemiechów
Olszynka Ołpiny
0:3
Pogoria Pogórska Wola
LKS Zgłobice
3:2
Gosłavia Gosławice
Błękitni 1947 Tarnów
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
KS US Śmigno
5:3
Iskra Tarnów
Dunajec Mikołajowice
3:0
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lisia Góra
1:3
Olszynka Ołpiny
LKS Wierzchosławice - Ostrów
1:0
Biała Lubaszowa
Victoria Koszyce Małe
2:2
LKS Zgłobice
Ciężkowianka Ciężkowice
2:2
KS Koszyce Wielkie
WKS Siemiechów
1:4
Gosłavia Gosławice
Pogoria Pogórska Wola
1:0
Błękitni 1947 Tarnów
Iskra Tarnów
1:3
Dunajec Mikołajowice
KS Ryglice
1:4
KS US Śmigno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Koszyce Wielkie
1:3
Pogoria Pogórska Wola
Olszynka Ołpiny
4:0
WKS Siemiechów
LKS Zgłobice
4:3
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Gosłavia Gosławice
3:2
Victoria Koszyce Małe
Błękitni 1947 Tarnów
2:0
Orzeł Lisia Góra
Biała Lubaszowa
2:3
Iskra Tarnów
Dunajec Mikołajowice
3:0
KS Ryglice
KS US Śmigno
0:1
Ciężkowianka Ciężkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olszynka Ołpiny
2:3
Błękitni 1947 Tarnów
Iskra Tarnów
0:1
LKS Zgłobice
LKS Wierzchosławice - Ostrów
0:1
Gosłavia Gosławice
Ciężkowianka Ciężkowice
4:1
Dunajec Mikołajowice
Orzeł Lisia Góra
1:4
KS Koszyce Wielkie
WKS Siemiechów
6:2
Victoria Koszyce Małe
Pogoria Pogórska Wola
4:0
KS US Śmigno
KS Ryglice
2:4
Biała Lubaszowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Koszyce Wielkie
4:1
Olszynka Ołpiny
Biała Lubaszowa
4:0
Ciężkowianka Ciężkowice
LKS Zgłobice
2:1
KS Ryglice
KS US Śmigno
1:1
Orzeł Lisia Góra
Victoria Koszyce Małe
1:6
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Gosłavia Gosławice
5:1
Iskra Tarnów
Dunajec Mikołajowice
0:0
Pogoria Pogórska Wola
Błękitni 1947 Tarnów
1:0
WKS Siemiechów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koszyce Małe
4:2
Iskra Tarnów
Biała Lubaszowa
2:4
Pogoria Pogórska Wola
LKS Zgłobice
3:1
Ciężkowianka Ciężkowice
KS Koszyce Wielkie
3:2
Błękitni 1947 Tarnów
KS US Śmigno
2:3
Olszynka Ołpiny
WKS Siemiechów
4:3
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Dunajec Mikołajowice
2:2
Orzeł Lisia Góra
Gosłavia Gosławice
5:1
KS Ryglice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Koszyce Wielkie
8:0
WKS Siemiechów
Pogoria Pogórska Wola
4:0
LKS Zgłobice
KS Ryglice
2:1
Victoria Koszyce Małe
Olszynka Ołpiny
1:1
Dunajec Mikołajowice
Orzeł Lisia Góra
4:0
Biała Lubaszowa
Błękitni 1947 Tarnów
0:6
KS US Śmigno
Iskra Tarnów
0:3*
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Ciężkowianka Ciężkowice
0:1
Gosłavia Gosławice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS US Śmigno
1:3
KS Koszyce Wielkie
WKS Siemiechów
2:2
Iskra Tarnów
Dunajec Mikołajowice
4:0
Błękitni 1947 Tarnów
Gosłavia Gosławice
2:0
Pogoria Pogórska Wola
Victoria Koszyce Małe
2:4
Ciężkowianka Ciężkowice
LKS Zgłobice
0:2
Orzeł Lisia Góra
Biała Lubaszowa
- : -
Olszynka Ołpiny
LKS Wierzchosławice - Ostrów
- : -
KS Ryglice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Olszynka Ołpiny
5:1
LKS Zgłobice
KS Koszyce Wielkie
5:0
Dunajec Mikołajowice
Orzeł Lisia Góra
0:5
Gosłavia Gosławice
KS Ryglice
2:2
Iskra Tarnów
Błękitni 1947 Tarnów
1:1
Biała Lubaszowa
KS US Śmigno
2:3
WKS Siemiechów
Pogoria Pogórska Wola
9:1
Victoria Koszyce Małe
Ciężkowianka Ciężkowice
0:0
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Siemiechów
2:5
KS Ryglice
Gosłavia Gosławice
1:0
Olszynka Ołpiny
LKS Wierzchosławice - Ostrów
2:0
Pogoria Pogórska Wola
Biała Lubaszowa
0:4
KS Koszyce Wielkie
Victoria Koszyce Małe
1:0
Orzeł Lisia Góra
Iskra Tarnów
2:1
Ciężkowianka Ciężkowice
Dunajec Mikołajowice
1:2
KS US Śmigno
LKS Zgłobice
0:5
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lisia Góra
0:1
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Olszynka Ołpiny
0:3*
Victoria Koszyce Małe
Błękitni 1947 Tarnów
1:3
Gosłavia Gosławice
KS US Śmigno
1:5
Biała Lubaszowa
Pogoria Pogórska Wola
2:2
Iskra Tarnów
Dunajec Mikołajowice
2:3
WKS Siemiechów
Ciężkowianka Ciężkowice
5:0
KS Ryglice
KS Koszyce Wielkie
5:0
LKS Zgłobice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Koszyce Małe
1:4
Błękitni 1947 Tarnów
Biała Lubaszowa
2:2
Dunajec Mikołajowice
LKS Wierzchosławice - Ostrów
1:2
Olszynka Ołpiny
LKS Zgłobice
2:1
KS US Śmigno
Iskra Tarnów
3:0
Orzeł Lisia Góra
Gosłavia Gosławice
5:0
KS Koszyce Wielkie
KS Ryglice
2:4
Pogoria Pogórska Wola
WKS Siemiechów
3:6
Ciężkowianka Ciężkowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Mikołajowice
2:1
LKS Zgłobice
KS Koszyce Wielkie
3:2
Victoria Koszyce Małe
Biała Lubaszowa
2:1
WKS Siemiechów
Orzeł Lisia Góra
3:3
KS Ryglice
Olszynka Ołpiny
6:3
Iskra Tarnów
Błękitni 1947 Tarnów
1:0
LKS Wierzchosławice - Ostrów
KS US Śmigno
2:4
Gosłavia Gosławice
Pogoria Pogórska Wola
5:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zgłobice
2:4
Biała Lubaszowa
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
Orzeł Lisia Góra
Victoria Koszyce Małe
3:4
KS US Śmigno
WKS Siemiechów
1:3
Pogoria Pogórska Wola
KS Ryglice
1:0
Olszynka Ołpiny
Iskra Tarnów
0:0
Błękitni 1947 Tarnów
LKS Wierzchosławice - Ostrów
0:9
KS Koszyce Wielkie
Gosłavia Gosławice
1:0
Dunajec Mikołajowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lisia Góra
2:3
Pogoria Pogórska Wola
KS Koszyce Wielkie
8:2
Iskra Tarnów
Olszynka Ołpiny
1:1
Ciężkowianka Ciężkowice
LKS Zgłobice
1:1
WKS Siemiechów
Biała Lubaszowa
1:6
Gosłavia Gosławice
Błękitni 1947 Tarnów
4:0
KS Ryglice
KS US Śmigno
1:3
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Dunajec Mikołajowice
3:0
Victoria Koszyce Małe
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ciężkowianka Ciężkowice
- : -
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lisia Góra
- : -
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni 1947 Tarnów
- : -
Olszynka Ołpiny
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Siemiechów
- : -
Błękitni 1947 Tarnów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości