Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Stare Żukowice
3:1
Metal Tarnów
Unia II Tarnów
7:0
Błękitni 1947 Tarnów
FC Pawęzów
5:5
Olimpia Wojnicz
LKS Wierzchosławice - Ostrów
3:0
Westovia III Tarnów
LKS Szynwałd
2:8
LUKS Skrzyszów
Westovia II Tarnów
7:0
Dunajec Mikołajowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchosławice - Ostrów
1:17
Unia II Tarnów
Olimpia Wojnicz
6:2
Westovia III Tarnów
Metal Tarnów
3:4
FC Pawęzów
Błękitni 1947 Tarnów
0:3
Westovia II Tarnów
Dunajec Mikołajowice
4:0
LKS Szynwałd
LUKS Skrzyszów
5:3
Sokół Stare Żukowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
0:7
LUKS Skrzyszów
LKS Szynwałd
2:3
Błękitni 1947 Tarnów
Sokół Stare Żukowice
2:0
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Wojnicz
1:4
Metal Tarnów
Unia II Tarnów
16:0
Westovia III Tarnów
Westovia II Tarnów
6:1
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Skrzyszów
5:1
Olimpia Wojnicz
LKS Wierzchosławice - Ostrów
4:2
LKS Szynwałd
Metal Tarnów
3:2
Westovia III Tarnów
Unia II Tarnów
8:2
Westovia II Tarnów
Błękitni 1947 Tarnów
4:1
Sokół Stare Żukowice
Dunajec Mikołajowice
3:2
FC Pawęzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal Tarnów
1:4
LUKS Skrzyszów
LKS Szynwałd
0:10
Unia II Tarnów
Olimpia Wojnicz
2:3
Dunajec Mikołajowice
Sokół Stare Żukowice
6:2
LKS Wierzchosławice - Ostrów
FC Pawęzów
0:7
Błękitni 1947 Tarnów
Westovia II Tarnów
9:1
Westovia III Tarnów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wierzchosławice - Ostrów
5:3
FC Pawęzów
Unia II Tarnów
3:2
Sokół Stare Żukowice
Westovia II Tarnów
1:3
LKS Szynwałd
Dunajec Mikołajowice
0:0
Metal Tarnów
LUKS Skrzyszów
11:0
Westovia III Tarnów
Błękitni 1947 Tarnów
5:3
Olimpia Wojnicz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Skrzyszów
6:0
Dunajec Mikołajowice
Olimpia Wojnicz
2:6
LKS Wierzchosławice - Ostrów
LKS Szynwałd
5:1
Westovia III Tarnów
FC Pawęzów
2:12
Unia II Tarnów
Sokół Stare Żukowice
0:7
Westovia II Tarnów
Metal Tarnów
0:3
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Szynwałd
1:2
Sokół Stare Żukowice
Błękitni 1947 Tarnów
3:4
LUKS Skrzyszów
LKS Wierzchosławice - Ostrów
2:4
Metal Tarnów
Dunajec Mikołajowice
5:1
Westovia III Tarnów
Unia II Tarnów
13:0
Olimpia Wojnicz
Westovia II Tarnów
4:1
FC Pawęzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
5:2
LKS Szynwałd
LUKS Skrzyszów
6:1
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Sokół Stare Żukowice
0:3*
Westovia III Tarnów
Metal Tarnów
1:14
Unia II Tarnów
Olimpia Wojnicz
0:14
Westovia II Tarnów
Dunajec Mikołajowice
1:4
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Tarnów
6:0
LUKS Skrzyszów
LKS Szynwałd
10:0
Olimpia Wojnicz
Westovia II Tarnów
4:0
Metal Tarnów
Błękitni 1947 Tarnów
5:2
Westovia III Tarnów
LKS Wierzchosławice - Ostrów
2:3
Dunajec Mikołajowice
Sokół Stare Żukowice
2:2
FC Pawęzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Skrzyszów
3:1
Westovia II Tarnów
Metal Tarnów
3:0
LKS Szynwałd
Błękitni 1947 Tarnów
6:1
LKS Wierzchosławice - Ostrów
Dunajec Mikołajowice
0:3
Unia II Tarnów
FC Pawęzów
0:3*
Westovia III Tarnów
Olimpia Wojnicz
- : -
Sokół Stare Żukowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości