Błękitny Klub "100"

Dołącz do Błękitnego Klubu 100 – wspieraj swój lokalny Klub!

Błękitny Klub 100 to nowa inicjatywa władz KP Błękitni 1947 Tarnów. Projekt ten ma na celu zgromadzenie wokół Błękitnych osób, którym nie jest obojętny dalszy rozwój Klubu i chcą poprzez comiesięczną darowiznę (nie mniej niż 50 zł), wesprzeć jego działanie.

Członkiem Błękitnego Klubu 100 zostają osoby, które wypełnią deklarację przystąpienia do programu oraz dokonają wpłaty pierwszej składki członkowskiej. Pieniądze przekazywane w formie darowizny będą przeznaczone na opłacenie trenerów, bazy treningowej, zakup sprzętu, opłaty zgłoszeniowe do turniejów i rozgrywek etc.

Statut Członka Błękitnego Klubu 100 gwarantuje:

  1. Umieszczenie imienia i nazwiska lub/oraz logotypu firmy na stronie BlekitniTarnow.pl
    w specjalnej zakładce „Błękitny Klub 100”
  2. Możliwość posługiwania się logiem „Błękitny Klub 100” we własnych działaniach promocyjnych
  3. Każdy Członek, który zadeklaruje co najmniej 12-miesięczne wsparcie, dostanie koszulkę polo Klubu Piłkarskiego Błękitni 1947.

Podstawową zasadą uczestnictwa w projekcie jest rzetelność i uczciwość wszystkich Członków Błękitnego Klubu 100. Każdy Członek Klubu ma obowiązek wywiązywania się z podjętych zobowiązań.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszym przedsięwzięciem, prosimy o dostarczenie wydrukowanej deklaracji osobiście, przesłanie wydrukowanej deklaracji pocztą na adres Klubu (al. Piaskowa 38, 33-100 Tarnów) lub pocztą elektroniczną klub@blekitnitarnow.pl. Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: 502 785 116. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości