Kolejka 1 |
|
|
Dunajec Zakliczyn |
|
|
|
Pauza |
|
|
Promień Mikluszowice |
|
2:2 |
|
CANPACK Okocimski Brzesko |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
4:0 |
|
BKS Bochnia |
|
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz |
|
6:0 |
|
Dolanka Borzęcin Dolny |
|
|
LKS Szynwałd |
|
4:3 |
|
MUKS TAP Tarnów |
|
|
LKS Trzciana 2000 |
|
1:0 |
|
GKS Gromnik |
Kolejka 2 |
|
|
Dolanka Borzęcin Dolny |
|
|
|
Pauza |
|
|
GKS Gromnik |
|
4:0 |
|
LKS Szynwałd |
|
|
MUKS TAP Tarnów |
|
0:2 |
|
Promień Mikluszowice |
|
|
BKS Bochnia |
|
0:2 |
|
CANPACK Okocimski Brzesko |
|
|
Dunajec Zakliczyn |
|
0:7 |
|
LKS Trzciana 2000 |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
3:2 |
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz |
Kolejka 3 |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
|
Pauza |
|
|
LKS Szynwałd |
|
5:9 |
|
Dunajec Zakliczyn |
|
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz |
|
1:1 |
|
BKS Bochnia |
|
|
Promień Mikluszowice |
|
3:1 |
|
GKS Gromnik |
|
|
CANPACK Okocimski Brzesko |
|
3:0 |
|
MUKS TAP Tarnów |
|
|
LKS Trzciana 2000 |
|
5:2 |
|
Dolanka Borzęcin Dolny |
Kolejka 4 |
|
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz |
|
|
|
Pauza |
|
|
Dolanka Borzęcin Dolny |
|
3:6 |
|
LKS Szynwałd |
|
|
GKS Gromnik |
|
0:3 |
|
CANPACK Okocimski Brzesko |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
3:1 |
|
LKS Trzciana 2000 |
|
|
BKS Bochnia |
|
2:1 |
|
MUKS TAP Tarnów |
|
|
Dunajec Zakliczyn |
|
0:2 |
|
Promień Mikluszowice |
|
Kolejka 5 |
|
|
BKS Bochnia |
|
|
|
Pauza |
|
|
MUKS TAP Tarnów |
|
5:2 |
|
GKS Gromnik |
|
|
Promień Mikluszowice |
|
6:0 |
|
Dolanka Borzęcin Dolny |
|
|
CANPACK Okocimski Brzesko |
|
3:0 |
|
Dunajec Zakliczyn |
|
|
LKS Szynwałd |
|
4:3 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
LKS Trzciana 2000 |
|
1:1 |
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz |
Kolejka 6 |
|
|
LKS Trzciana 2000 |
|
|
|
Pauza |
|
|
Dolanka Borzęcin Dolny |
|
1:7 |
|
CANPACK Okocimski Brzesko |
|
|
BKS Bochnia |
|
3:4 |
|
GKS Gromnik |
|
|
Dunajec Zakliczyn |
|
1:4 |
|
MUKS TAP Tarnów |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
4:1 |
|
Promień Mikluszowice |
|
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz |
|
8:0 |
|
LKS Szynwałd |
Kolejka 7 |
|
|
LKS Szynwałd |
|
|
|
Pauza |
|
|
GKS Gromnik |
|
7:1 |
|
Dunajec Zakliczyn |
|
|
MUKS TAP Tarnów |
|
5:0 |
|
Dolanka Borzęcin Dolny |
|
|
LKS Trzciana 2000 |
|
3:1 |
|
BKS Bochnia |
|
|
CANPACK Okocimski Brzesko |
|
2:1 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
Promień Mikluszowice |
|
0:1 |
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz |
Kolejka 8 |
|
|
Promień Mikluszowice |
|
|
|
Pauza |
|
|
Dolanka Borzęcin Dolny |
|
0:3 |
|
GKS Gromnik |
|
|
LKS Trzciana 2000 |
|
8:1 |
|
LKS Szynwałd |
|
|
BKS Bochnia |
|
13:0 |
|
Dunajec Zakliczyn |
|
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz |
|
0:3 |
|
CANPACK Okocimski Brzesko |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
1:0 |
|
MUKS TAP Tarnów |
Kolejka 9 |
|
|
CANPACK Okocimski Brzesko |
|
|
|
Pauza |
|
|
MUKS TAP Tarnów |
|
1:1 |
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz |
|
|
Promień Mikluszowice |
|
1:2 |
|
LKS Trzciana 2000 |
|
|
GKS Gromnik |
|
4:1 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
LKS Szynwałd |
|
6:1 |
|
BKS Bochnia |
|
|
Dunajec Zakliczyn |
|
1:1 |
|
Dolanka Borzęcin Dolny |
Kolejka 10 |
|
|
MUKS TAP Tarnów |
|
|
|
Pauza |
|
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz |
|
4:1 |
|
GKS Gromnik |
|
|
LKS Trzciana 2000 |
|
1:4 |
|
CANPACK Okocimski Brzesko |
|
|
LKS Szynwałd |
|
0:3 |
|
Promień Mikluszowice |
|
|
BKS Bochnia |
|
3:1 |
|
Dolanka Borzęcin Dolny |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
7:3 |
|
Dunajec Zakliczyn |
Kolejka 11 |
|
|
GKS Gromnik |
|
|
|
Pauza |
|
|
Promień Mikluszowice |
|
2:0 |
|
BKS Bochnia |
|
|
Dolanka Borzęcin Dolny |
|
0:5 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
CANPACK Okocimski Brzesko |
|
3:0 |
|
LKS Szynwałd |
|
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz |
|
0:2 |
|
Dunajec Zakliczyn |
|
|
MUKS TAP Tarnów |
|
7:3 |
|
LKS Trzciana 2000 |