Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lisia Góra
2:1
Błękitni 1947 Tarnów
LKS Rudka
7:1
Radar Łętowice
KS Rzuchowa
2:4
FC Pawęzów
Zryw Wielka Wieś
2:0
KS Biała (k. Tarnowa)
Więckovia Więckowice
1:5
LKS Dębina Łętowska
KS Tarnowiec
1:4
KS Niwka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dębina Łętowska
0:1
KS Tarnowiec
FC Pawęzów
3:1
LKS Rudka
Błękitni 1947 Tarnów
12:0
Więckovia Więckowice
Zryw Wielka Wieś
1:3
Orzeł Lisia Góra
KS Niwka
6:0
KS Rzuchowa
KS Biała (k. Tarnowa)
5:1
Radar Łętowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudka
1:4
KS Niwka
LKS Dębina Łętowska
2:0
KS Rzuchowa
Orzeł Lisia Góra
3:3
KS Biała (k. Tarnowa)
Więckovia Więckowice
0:9
Zryw Wielka Wieś
Radar Łętowice
3:3
FC Pawęzów
KS Tarnowiec
0:3
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
1:0
KS Tarnowiec
LKS Dębina Łętowska
2:1
LKS Rudka
Błękitni 1947 Tarnów
5:0
KS Rzuchowa
Orzeł Lisia Góra
8:0
Więckovia Więckowice
KS Niwka
2:1
Radar Łętowice
KS Biała (k. Tarnowa)
2:4
FC Pawęzów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudka
4:1
Błękitni 1947 Tarnów
FC Pawęzów
0:3
KS Niwka
KS Rzuchowa
0:6
Zryw Wielka Wieś
Więckovia Więckowice
0:4
KS Biała (k. Tarnowa)
KS Tarnowiec
0:2
Orzeł Lisia Góra
Radar Łętowice
1:2
LKS Dębina Łętowska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
4:2
LKS Rudka
LKS Dębina Łętowska
1:0
FC Pawęzów
Orzeł Lisia Góra
10:1
KS Rzuchowa
Więckovia Więckowice
1:6
KS Tarnowiec
Błękitni 1947 Tarnów
10:2
Radar Łętowice
KS Biała (k. Tarnowa)
0:3*
KS Niwka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudka
5:2
Orzeł Lisia Góra
KS Rzuchowa
6:1
Więckovia Więckowice
FC Pawęzów
3:2
Błękitni 1947 Tarnów
Radar Łętowice
0:4
Zryw Wielka Wieś
KS Tarnowiec
9:0
KS Biała (k. Tarnowa)
KS Niwka
2:2
LKS Dębina Łętowska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
2:0
FC Pawęzów
Błękitni 1947 Tarnów
1:5
KS Niwka
Orzeł Lisia Góra
5:1
Radar Łętowice
Więckovia Więckowice
0:4
LKS Rudka
KS Tarnowiec
3:0
KS Rzuchowa
KS Biała (k. Tarnowa)
0:3
LKS Dębina Łętowska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dębina Łętowska
1:3
Błękitni 1947 Tarnów
KS Rzuchowa
2:2
KS Biała (k. Tarnowa)
LKS Rudka
2:1
KS Tarnowiec
FC Pawęzów
2:3
Orzeł Lisia Góra
Radar Łętowice
1:0
Więckovia Więckowice
KS Niwka
0:1
Zryw Wielka Wieś
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
2:0
LKS Dębina Łętowska
Orzeł Lisia Góra
1:2
KS Niwka
Więckovia Więckowice
1:4
FC Pawęzów
KS Tarnowiec
6:3
Radar Łętowice
KS Biała (k. Tarnowa)
2:2
Błękitni 1947 Tarnów
KS Rzuchowa
0:4
LKS Rudka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
4:4
KS Tarnowiec
LKS Dębina Łętowska
5:2
Orzeł Lisia Góra
Radar Łętowice
2:1
KS Rzuchowa
LKS Rudka
9:1
KS Biała (k. Tarnowa)
Błękitni 1947 Tarnów
1:8
Zryw Wielka Wieś
KS Niwka
8:0
Więckovia Więckowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niwka
4:1
KS Tarnowiec
FC Pawęzów
5:1
KS Rzuchowa
Błękitni 1947 Tarnów
0:2
Orzeł Lisia Góra
KS Biała (k. Tarnowa)
0:4
Zryw Wielka Wieś
LKS Dębina Łętowska
1:3
Więckovia Więckowice
Radar Łętowice
3:7
LKS Rudka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudka
3:1
FC Pawęzów
KS Rzuchowa
2:9
KS Niwka
Orzeł Lisia Góra
4:0
Zryw Wielka Wieś
Więckovia Więckowice
3:0
Błękitni 1947 Tarnów
Radar Łętowice
1:4
KS Biała (k. Tarnowa)
KS Tarnowiec
0:0
LKS Dębina Łętowska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
0:2
Więckovia Więckowice
FC Pawęzów
3:2
Radar Łętowice
KS Rzuchowa
2:4
LKS Dębina Łętowska
KS Biała (k. Tarnowa)
0:1
Orzeł Lisia Góra
Błękitni 1947 Tarnów
0:5
KS Tarnowiec
KS Niwka
0:0
LKS Rudka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pawęzów
3:1
KS Biała (k. Tarnowa)
KS Rzuchowa
2:4
Błękitni 1947 Tarnów
LKS Rudka
0:1
LKS Dębina Łętowska
Orzeł Lisia Góra
5:0
Więckovia Więckowice
KS Tarnowiec
0:2
Zryw Wielka Wieś
Radar Łętowice
0:6
KS Niwka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni 1947 Tarnów
1:5
LKS Rudka
KS Niwka
5:1
FC Pawęzów
Orzeł Lisia Góra
8:0
KS Tarnowiec
LKS Dębina Łętowska
4:4
Radar Łętowice
KS Biała (k. Tarnowa)
2:0
Więckovia Więckowice
Zryw Wielka Wieś
2:1
KS Rzuchowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niwka
4:5
KS Biała (k. Tarnowa)
FC Pawęzów
3:1
LKS Dębina Łętowska
KS Rzuchowa
1:3
Orzeł Lisia Góra
LKS Rudka
4:1
Zryw Wielka Wieś
Radar Łętowice
1:3
Błękitni 1947 Tarnów
KS Tarnowiec
3:0
Więckovia Więckowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
5:0
Radar Łętowice
LKS Dębina Łętowska
1:3
KS Niwka
Błękitni 1947 Tarnów
5:0
FC Pawęzów
Orzeł Lisia Góra
3:3
LKS Rudka
Więckovia Więckowice
5:3
KS Rzuchowa
KS Biała (k. Tarnowa)
1:3
KS Tarnowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niwka
7:1
Błękitni 1947 Tarnów
FC Pawęzów
4:2
Zryw Wielka Wieś
LKS Dębina Łętowska
2:5
KS Biała (k. Tarnowa)
KS Rzuchowa
3:2
KS Tarnowiec
LKS Rudka
5:0
Więckovia Więckowice
Radar Łętowice
2:7
Orzeł Lisia Góra
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
0:0
KS Niwka
Orzeł Lisia Góra
3:2
FC Pawęzów
Więckovia Więckowice
3:3
Radar Łętowice
LKS Dębina Łętowska
3:3
Błękitni 1947 Tarnów
KS Biała (k. Tarnowa)
1:5
KS Rzuchowa
KS Tarnowiec
0:3
LKS Rudka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dębina Łętowska
1:1
Zryw Wielka Wieś
FC Pawęzów
3:1
Więckovia Więckowice
LKS Rudka
1:2
KS Rzuchowa
Błękitni 1947 Tarnów
3:2
KS Biała (k. Tarnowa)
KS Niwka
0:0
Orzeł Lisia Góra
Radar Łętowice
1:8
KS Tarnowiec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tarnowiec
9:0
FC Pawęzów
Zryw Wielka Wieś
0:3
Błękitni 1947 Tarnów
Więckovia Więckowice
1:4
KS Niwka
KS Biała (k. Tarnowa)
1:3
LKS Rudka
KS Rzuchowa
7:3
Radar Łętowice
Orzeł Lisia Góra
6:0
LKS Dębina Łętowska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości