Kolejka 1 |
|
|
Wisła II Kraków |
|
0:1 |
|
Korona II Kielce |
|
|
Poprad Muszyna |
|
1:0 |
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
Soła Oświęcim |
|
0:1 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
2:0 |
|
Hutnik Nowa Huta |
|
|
Beskid Andrychów |
|
0:0 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
3:0* |
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
5:0 |
|
Wisła Sandomierz |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
0:3* |
|
Garbarnia Kraków |
Kolejka 2 |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
0:1 |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
3:1 |
|
Korona II Kielce |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
1:0 |
|
Wisła II Kraków |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
4:0 |
|
Beskid Andrychów |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
0:0 |
|
Spartakus Daleszyce |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
3:1 |
|
Łysica Bodzentyn |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
2:5 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
|
Poprad Muszyna |
|
1:0 |
|
Hutnik Nowa Huta |
Kolejka 3 |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
0:2 |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
Korona II Kielce |
|
0:1 |
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
Poprad Muszyna |
|
2:1 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
0:2 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
|
Wisła II Kraków |
|
3:3 |
|
Hutnik Nowa Huta |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
2:2 |
|
Garbarnia Kraków |
|
|
Soła Oświęcim |
|
4:1 |
|
Wisła Sandomierz |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
1:3 |
|
MKS Czarni Połaniec |
Kolejka 4 |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
4:0 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
3:0 |
|
Spartakus Daleszyce |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
0:2 |
|
Soła Oświęcim |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
2:1 |
|
Beskid Andrychów |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
1:0 |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
3:0 |
|
Korona II Kielce |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
2:1 |
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
2:3 |
|
Wisła II Kraków |
|
Kolejka 5 |
|
|
Wisła II Kraków |
|
0:0 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
|
Beskid Andrychów |
|
0:4 |
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
2:1 |
|
Garbarnia Kraków |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
4:0 |
|
Wisła Sandomierz |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
3:0 |
|
Hutnik Nowa Huta |
|
|
Korona II Kielce |
|
6:1 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
Soła Oświęcim |
|
4:0 |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
1:0 |
|
Cracovia II Kraków |
Kolejka 6 |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
1:2 |
|
Soła Oświęcim |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
3:1 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
1:3 |
|
Hutnik Nowa Huta |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
2:1 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
4:2 |
|
Korona II Kielce |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
4:2 |
|
Beskid Andrychów |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
2:3 |
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
4:0 |
|
Łysica Bodzentyn |
Kolejka 7 |
|
|
Beskid Andrychów |
|
0:6 |
|
Cracovia II Kraków |
|
|
Poprad Muszyna |
|
3:1 |
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
3:2 |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
0:2 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
|
Wisła II Kraków |
|
4:0 |
|
Wisła Sandomierz |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
3:1 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
1:2 |
|
Garbarnia Kraków |
|
|
Soła Oświęcim |
|
1:0 |
|
Spartakus Daleszyce |
Kolejka 8 |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
2:2 |
|
Wisła II Kraków |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
5:0 |
|
Soła Oświęcim |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
4:0 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
0:0 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
5:2 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
2:0 |
|
Hutnik Nowa Huta |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
3:0 |
|
Beskid Andrychów |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
1:0 |
|
Korona II Kielce |
Kolejka 9 |
|
|
Soła Oświęcim |
|
2:2 |
|
Garbarnia Kraków |
|
|
Poprad Muszyna |
|
2:1 |
|
Cracovia II Kraków |
|
|
Korona II Kielce |
|
2:2 |
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
Wisła II Kraków |
|
4:2 |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
Beskid Andrychów |
|
1:2 |
|
Łysica Bodzentyn |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
2:0 |
|
Spartakus Daleszyce |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
2:1 |
|
Wisła Sandomierz |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
3:1 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
Kolejka 10 |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
1:0 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
3:1 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
4:0 |
|
Wisła II Kraków |
|
|
Soła Oświęcim |
|
2:0 |
|
Beskid Andrychów |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
0:3 |
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
3:1 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
1:2 |
|
Korona II Kielce |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
1:1 |
|
Hutnik Nowa Huta |
Kolejka 11 |
|
|
Beskid Andrychów |
|
0:1 |
|
Garbarnia Kraków |
|
|
Wisła II Kraków |
|
2:0 |
|
Spartakus Daleszyce |
|
|
Korona II Kielce |
|
1:1 |
|
Cracovia II Kraków |
|
|
Poprad Muszyna |
|
1:1 |
|
Łysica Bodzentyn |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
4:2 |
|
Soła Oświęcim |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
2:1 |
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
1:0 |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
0:1 |
|
Wisła Sandomierz |
Kolejka 12 |
|
|
Beskid Andrychów |
|
1:4 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
5:1 |
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
0:1 |
|
Hutnik Nowa Huta |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
2:1 |
|
Korona II Kielce |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
3:2 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
2:2 |
|
Wisła II Kraków |
|
|
Soła Oświęcim |
|
2:2 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
2:3 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
Kolejka 13 |
|
|
Poprad Muszyna |
|
1:1 |
|
Beskid Andrychów |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
1:4 |
|
Garbarnia Kraków |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
1:1 |
|
Spartakus Daleszyce |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
4:0 |
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
4:0 |
|
Cracovia II Kraków |
|
|
Wisła II Kraków |
|
1:3 |
|
Soła Oświęcim |
|
|
Korona II Kielce |
|
2:4 |
|
Łysica Bodzentyn |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
5:3 |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
Kolejka 14 |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
2:1 |
|
Wisła Sandomierz |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
1:3 |
|
Hutnik Nowa Huta |
|
|
Beskid Andrychów |
|
1:2 |
|
Wisła II Kraków |
|
|
Soła Oświęcim |
|
1:0 |
|
Korona II Kielce |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
1:1 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
4:1 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
3:1 |
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
2:2 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
Kolejka 15 |
|
|
Poprad Muszyna |
|
1:0 |
|
Garbarnia Kraków |
|
|
Wisła II Kraków |
|
0:2 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
|
Korona II Kielce |
|
3:0 |
|
Beskid Andrychów |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
3:1 |
|
Łysica Bodzentyn |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
1:2 |
|
Soła Oświęcim |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
1:1 |
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
1:2 |
|
Spartakus Daleszyce |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
3:2 |
|
Cracovia II Kraków |
Kolejka 16 |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
3:1 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
2:0 |
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
Poprad Muszyna |
|
0:2 |
|
Wisła II Kraków |
|
|
Soła Oświęcim |
|
2:0 |
|
Hutnik Nowa Huta |
|
|
Beskid Andrychów |
|
1:2 |
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
2:1 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
3:0 |
|
Wisła Sandomierz |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
0:2 |
|
Korona II Kielce |
Kolejka 17 |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
0:0 |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
Wisła II Kraków |
|
0:2 |
|
Garbarnia Kraków |
|
|
Korona II Kielce |
|
4:0 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
3:1 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
1:0 |
|
Łysica Bodzentyn |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
3:2 |
|
Beskid Andrychów |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
1:3 |
|
Cracovia II Kraków |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
0:4 |
|
Soła Oświęcim |
Kolejka 18 |
|
|
Korona II Kielce |
|
3:1 |
|
Wisła II Kraków |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
1:0 |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
2:5 |
|
Cracovia II Kraków |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
0:0 |
|
Soła Oświęcim |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
0:1 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
1:1 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
2:3 |
|
Spartakus Daleszyce |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
1:0 |
|
Beskid Andrychów |
Kolejka 19 |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
2:1 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
Wisła II Kraków |
|
4:1 |
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
Beskid Andrychów |
|
0:2 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
2:0 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
Korona II Kielce |
|
0:0 |
|
Garbarnia Kraków |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
0:1 |
|
Cracovia II Kraków |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
1:2 |
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
0:5 |
|
Wisła Sandomierz |
Kolejka 20 |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
0:0 |
|
Łysica Bodzentyn |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
3:2 |
|
Cracovia II Kraków |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
1:1 |
|
Soła Oświęcim |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
3:2 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
1:1 |
|
Korona II Kielce |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
0:3 |
|
Spartakus Daleszyce |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
1:6 |
|
Wisła II Kraków |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
1:2 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
Kolejka 21 |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
|
|
Pauza |
|
|
Wisła II Kraków |
|
5:1 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
Poprad Muszyna |
|
0:3 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
2:1 |
|
Garbarnia Kraków |
|
|
Beskid Andrychów |
|
1:3 |
|
Wisła Sandomierz |
|
|
Soła Oświęcim |
|
0:1 |
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
Korona II Kielce |
|
2:0 |
|
Hutnik Nowa Huta |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
0:1 |
|
Łysica Bodzentyn |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
3:2 |
|
Cracovia II Kraków |
Kolejka 22 |
|
|
Poprad Muszyna |
|
|
|
Pauza |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
2:1 |
|
Spartakus Daleszyce |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
1:0 |
|
Łysica Bodzentyn |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
4:0 |
|
Beskid Andrychów |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
0:1 |
|
Soła Oświęcim |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
0:1 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
0:1 |
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
0:2 |
|
Wisła II Kraków |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
0:3 |
|
Korona II Kielce |
Kolejka 23 |
|
|
Wisła II Kraków |
|
|
|
Pauza |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
3:0 |
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
Soła Oświęcim |
|
1:1 |
|
Cracovia II Kraków |
|
|
Beskid Andrychów |
|
1:5 |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
Poprad Muszyna |
|
1:2 |
|
Wisła Sandomierz |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
0:3 |
|
Garbarnia Kraków |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
2:1 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
Korona II Kielce |
|
1:4 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
2:2 |
|
Spartakus Daleszyce |
Kolejka 24 |
|
|
Korona II Kielce |
|
|
|
Pauza |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
5:0 |
|
Łysica Bodzentyn |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
2:5 |
|
Hutnik Nowa Huta |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
1:1 |
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
1:0 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
6:1 |
|
Beskid Andrychów |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
2:3 |
|
Wisła II Kraków |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
0:2 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
3:1 |
|
Soła Oświęcim |
Kolejka 25 |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
|
Pauza |
|
|
Poprad Muszyna |
|
2:0 |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
Beskid Andrychów |
|
1:2 |
|
Spartakus Daleszyce |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
3:1 |
|
Cracovia II Kraków |
|
|
Korona II Kielce |
|
0:1 |
|
Wisła Sandomierz |
|
|
Wisła II Kraków |
|
1:2 |
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
2:4 |
|
Garbarnia Kraków |
|
|
Soła Oświęcim |
|
4:1 |
|
Łysica Bodzentyn |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
1:0 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
Kolejka 26 |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
|
|
Pauza |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
1:0 |
|
Korona II Kielce |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
4:0 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
1:4 |
|
Soła Oświęcim |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
4:0 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
2:1 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
0:1 |
|
Wisła II Kraków |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
3:0 |
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
2:1 |
|
Beskid Andrychów |
Kolejka 27 |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
|
|
Pauza |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
4:0 |
|
Beskid Andrychów |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
0:2 |
|
Cracovia II Kraków |
|
|
Poprad Muszyna |
|
0:0 |
|
Soła Oświęcim |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
2:2 |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
3:4 |
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
4:0 |
|
Wisła Sandomierz |
|
|
Korona II Kielce |
|
2:2 |
|
Spartakus Daleszyce |
|
|
Wisła II Kraków |
|
5:1 |
|
Łysica Bodzentyn |
Kolejka 28 |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
|
|
Pauza |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
1:2 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
7:0 |
|
Beskid Andrychów |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
2:0 |
|
Hutnik Nowa Huta |
|
|
Soła Oświęcim |
|
1:0 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
1:0 |
|
Korona II Kielce |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
2:1 |
|
Wisła II Kraków |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
0:0 |
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
3:1 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
Kolejka 29 |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
|
Pauza |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
2:1 |
|
Łysica Bodzentyn |
|
|
Beskid Andrychów |
|
0:7 |
|
Soła Oświęcim |
|
|
Poprad Muszyna |
|
1:6 |
|
Spartakus Daleszyce |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
5:1 |
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
0:1 |
|
Wisła Sandomierz |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
0:0 |
|
Garbarnia Kraków |
|
|
Korona II Kielce |
|
3:0* |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
Wisła II Kraków |
|
3:0 |
|
Cracovia II Kraków |
Kolejka 30 |
|
|
Beskid Andrychów |
|
1:0 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
0:2 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
0:0 |
|
Korona II Kielce |
|
|
Soła Oświęcim |
|
3:5 |
|
Wisła II Kraków |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
5:1 |
|
Hutnik Nowa Huta |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
3:0 |
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
2:0 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
2:0 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
Kolejka 31 |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
|
Pauza |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
4:0 |
|
Łysica Bodzentyn |
|
|
Wisła II Kraków |
|
4:0 |
|
Beskid Andrychów |
|
|
Korona II Kielce |
|
1:2 |
|
Soła Oświęcim |
|
|
Poprad Muszyna |
|
4:3 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
3:0* |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
2:1 |
|
Spartakus Daleszyce |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
0:1 |
|
Garbarnia Kraków |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
0:3 |
|
Cracovia II Kraków |
Kolejka 32 |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
|
Pauza |
|
|
Beskid Andrychów |
|
0:5 |
|
Korona II Kielce |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
1:0 |
|
Wisła Sandomierz |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
1:3 |
|
Hutnik Nowa Huta |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
2:0 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
2:3 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
0:1 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
3:1 |
|
Wisła II Kraków |
|
|
Soła Oświęcim |
|
1:2 |
|
ZKS Unia Tarnów |
Kolejka 33 |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
|
|
Pauza |
|
|
ZKS Unia Tarnów |
|
2:0 |
|
Beskid Andrychów |
|
|
Korona II Kielce |
|
7:2 |
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
|
Wisła II Kraków |
|
1:0 |
|
Poprad Muszyna |
|
|
MKS Czarni Połaniec |
|
1:2 |
|
Garbarnia Kraków |
|
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
4:1 |
|
Spartakus Daleszyce |
|
|
Hutnik Nowa Huta |
|
0:1 |
|
Soła Oświęcim |
|
|
Wisła Sandomierz |
|
6:1 |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
3:2 |
|
Łysica Bodzentyn |
Kolejka 34 |
|
|
Spartakus Daleszyce |
|
|
|
Pauza |
|
|
Beskid Andrychów |
|
0:5 |
|
Hutnik Nowa Huta |
|
|
Poprad Muszyna |
|
0:2 |
|
Korona II Kielce |
|
|
Soła Oświęcim |
|
4:0 |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
|
|
Cracovia II Kraków |
|
3:4 |
|
Wisła Sandomierz |
|
|
Sparta Kazimierza Wielka |
|
2:3 |
|
MKS Czarni Połaniec |
|
|
NKP Podhale Nowy Targ |
|
2:1 |
|
ZKS Unia Tarnów |
|
|
Łysica Bodzentyn |
|
2:0 |
|
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
2:3 |
|
Wisła II Kraków |