Carinet razem z Błęktnymi

Z przyjemnością informujemy, że do grona partnerów KP Błękitni 1947 dołączyła firma Carinet! Serdecznie witamy w grupie przedsiębiorstw i instytucji wspierających Nasz Klub!

Firma istnieje na rynku już od 1992 r. i przez ten czas stara się stawać naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, służy fachową poradą pomagając klientom w doborze odpowiednich do ich potrzeb produktów.

Zajmuje się kompleksową obsługą przemysłu i budownictwa. Klientami Hurtowni Carinet są głównie firmy budowlane, drogowe, zakłady produkcyjne jak również klienci indywidualni.

Oferta firmy jest sukcesywnie wzbogacana i obecnie obejmuje szeroki wachlarz asortymentu w tym: profesjonalne elektronarzędzia, narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne, maszyny budowlane, osprzęt, tarcze, kompresory, spawarki, agregaty prądotwórcze, odzież roboczą, części i wiele innych. Carinet oferuje produkty profesjonalne, wysokiej jakości, które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów.

Hurtownia Carinet jest autoryzowanym dystrybutorem m.in. takich firm jak Milwaukee, AEG, DeWalt, Makita, Ryobi, Bosch, Rhodius, Gedore, Dynapac, Ammann, Wacker, Belle, Honda, Fein, Perles, Collomix, Chicago Pneumatic, Rodcraft, S&R, Beta, Fogo, Cedima, Enar, Lincol Electric i wiele innych. Firma stawia na jakość i profesjonalizm.

Ponadto zapewnia profesjonalny serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny zakupionych u nas produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz do odwiedzenia jej w Tarnowie przy ul. Czerwonej 59, gdzie znajduje się salon elektronarzędzi i maszyn budowlanych.

www.carinet.pl