Błękit bardziej Zrywny!

Błękitni wygrali z Wielką Wsią 2:1, mimo iż z powodu bramkarza, między słupkami w tym meczu musiał stanąć nominalny napastnik. Mecz drużyn sąsiadujących w tabeli zawsze jest zacięty i tak było tym razem: sędzia w sumie pokazał 2 czerwone i 10 żółtych kartek. W 16' w zamieszaniu pod bramką Błekitnych, zawodnik z Wielkiej Wsi padł na murawę, a sędzia bez wahania wskazał na 11 metr boiska. Rzuk karny został wykorzystany i było 1:0. Drużyna Błękitnych zaczyna atakować, obrońcy gospodarzy z trudem zatrzymują ataki Buneos.25 minuta. Faulowany jest nasz zawodnik na okolicy 20 metra i rzut wolny. Podchodzi Kamil Kowalski uderza w mur, piłka się odbija, ponownie Kamil strzela i piłka ląduje w siatce gospodarzy, mamy wynik 1 - 1. Błękitni uwierzyli w siebie i zaczęli atakować, naciskając Wielką Wieś, lecz przeciwnicy albo przerywali ataki, albo świetnie bronił bramkarz. Do przerwy wynik 1 - 1. Zaczynają Błękitni. Bardzo dobry atak Kamila Kowalskiego strzela i bramkarz broni piłkę. Minuta 55 Zamieszanie w polu karnym, nasz zawodnik uderza na bramkę, obrońca blokuje lot piłki ręką i sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Krzysztof Jachim. I dokładnym strzałem pokonuje bramkarza. Wynik 1 - 2 dla Błękitnych Tarnów. Gospodarze atakowali, lecz nie zdołali pokonać bramkarza bądź nie trafiali na bramkę. nasza drużyna też nie odpuszczała i świetnie atakowała i mało brakło by wynik był lepszy. Ale wynik się utrzymał i Błękitni pokonali drużynę Wielkiej Wsi, 2 do 1.

Bramki :

16' Wielka Wieś

22' Błękitni Tarnów, Kamil Kowalski

55' Błękitni Tarnów, Krzysztof Jachim